Lake Gergi Tavan

Lake Doku Gergi Tavan parlak ve pürüzsüz yüzeyi ile kullanılan alana derinlik ve şık bir tasarım sağlar. Özellikle dar alanlarda kullanılan lake doku gergi tavan kumaşları kullanılan alana mükemmel bir görünüm kazandırmaktadır. Lake doku kumaşların kullanıldığı tavanlarda spot aydınlatmalar ve özel avizeler de kullanılmaktadır. Lake kumaşlar ışık geçirmez anti statik yapısı ile asla toz ve kir tutmaz. Lake kumaşlar hamam ve kapalı yüzme havuzlarında en çok kullanılan alanlardır. Havuz tavanları, banyo tavanları, Hamamlar ve SPA larda kullanılır. Bu tür nemli ortamlarda asla nemi tavana vermez. Özel dokusu sayesinde bu tür mekanlarda en çok tercih edilen lake gergi tavan kumaşıdır.  Lake kumaşların bir çok renkleri ve özel dokuları vardır.

Lake Gergi Tavan, lake tavan, gergi tavan, lake tavan uygulaması
Lake gergi tavan sistemleri ev uygulaması

Lake gergi tavan

Lake tavan sistemleri ile mükemmel tasarımlar ve şık, estetik tavanlar elde edebilirsiniz. Lake kumaşın parlak ve pürüzsüz yüzeyi, esnek ve elastik yapısı itibariyle istenilen forma girebilir ve mükemmel bir parlaklık sağlar. Özellikle küçük ve dar mekanalrda mükemmel bir derinlik yansıtmaktadır. Lake kumaşların bir çok renkleri ve özel yapıları bulunmaktadır. Bu renkler genelde mekana göre seçilir ve dekora göre uygulanır. Ev veya  ofislerde kullanılan gergi tavan sistemleri artık hayatımızda bir yer edinmiş olup özel yaşam alanlarında dahi kullanılmaktadır. Lake gergi tavan uygulamalarında aydınlatma çözümleri ile hizmet veren Bamax gergi tavan sistemleri aydınlatma da genelde spot led ürünler kullanmaktadır. İstenildiği takdirde lake tavan kumaşlarının ortalarına ışıklı doku gergi tavanda kullanılır. Tamamen müşterilerin istediğine kalmıştır. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim .

 

Bu web sitesi, daha hızlı açılması ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bunu lütfen kabul edin , Kabul etmek istemez iseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. KABUL ET

HEMEN ARA
WHATSAPP