Anasayfa » Gergi Tavan » 3 Boyutlu Gergi tavan » 3 boyutlu gergi tavan

3 boyutlu gergi tavan

3 boyutlu gergi tavan

Gergi  tavan, özelliğinden birisi  ise  istenilen şekilde  3 boyutlu  gergi  tavan yapılabilmesidir. 3 boyutlu  gergi  tavan  ince ve esnek  bir  yapıya  sahiptir. Esnek  olması  sayesinde  her  ölçüye  uyum  sağlayabilmektedir. İstediğiniz  şekkilde  her tavana  uyum sağlar.

3D  gergi  tavan özellikle  kubbe  ve toroz gibi dekoratif şekillerde  uygulanabilmektedir. Aynı gergi  tavan sistemi   kumaşları  ile  uygulanmaktadır. İstediğiniz şekilde gergi  tavan kumaşını da kullanabilirsiniz. Tüm kumaş  çeşitlerimiz  esnek  yapısı  sayesinde  istediğiniz  forma  sokabiliriz. 3 boyutlu germe tavan  led  alanında  yeni  modern  bir yapıya sahip  olup  en  trend dekorasyon malzemesidir. Bulunduğu  her yere derinlik  ve  şık  bir görünüm sağlar.

3D Gergi tavan ile daha şık mekanlar

3 boyutlu  gergi  tavanın  her  dokusunun kendine  has  özelliklere  sahip  olması  ise  uygulanacağı alana  göre bir çok seçeneği  artırmaktadır. Bu seçenekler  arasında sizin zevkinize uygun renk  ve  dokudaki  modelleri  seçebilirsiniz. 3 boyutlu  gergi  tavan sayesinde evinizde, iş yerinizde, otellerde, cafe ve  resturantlar da  istediğiniz  görüntüye sahip olabilirsiniz.

Dijital  baskı  sayesinde  ise  dilediğiniz  resmi  3  boyutlu  gergi  tavan  sayesinde  tavanlarda  dilediğiniz yerde  görülebilir. İçine döşenilen  led  ışıkları  sayesinde ise  evinize iş  yerlerinize canlılık katacaktır. Şık  tasarımlarımız  sayesinde  ise  farklı bir  hava  katacaktır.

3 boyutlu gergi tavan

3 boyutlu gergi  tavanın  temizliği ise  diğer gergi tavanlarla  aynıdır.  Özel bir temizlik  ürünü gerektirmez  sıradan  bir temizlik ürünüyle de  kolayca temizlenebilir. Zamanla  tavanlar da  oluşacak  olan nem,rutubet,lekelenmeyi ve ya kirlenmeye karşı  olumsuzlukları  hiç bir şekilde

3 boyutlu  geri  tavanda  yaşamazsınız. Yıllar geçse de ilk  gün  ki  özelliğini  korur  renginde solma, sarkma olmadan uzun bir süre keyifle kullanabilirsiniz. 3D gergi  tavan da  diğer  gergi  tavanlar  gibi  montaj  süresi  dekorasyonla  birlikte  çok  kısa  bir  süre  içinde  yapılmaktadır.

Montaj sırasında  eşyalarınızı yerinden oynatmanıza  gerek  bile  yoktur. Çevre kirliliğine  yol açmadan kısa  bir süre  içinde  yapılmaktadır. Ekonomik açıdan ise  diğer  tavanlarla  hemen hemen  aynıdır. 3 boyutlu gergi  tavanı  ise  dilediğiniz gibi  kaplatabilirsiniz özel  bir bakıma  gerek  kalmadan  hayelleriniz 3 boyutlu  gergi  tavan sayesinde  artık istediğiniz yerde göre bilirsiniz.

3 boyutlu gergi tavan fazla  vaktinizi almadan  kısa  bir süre  içerisinde  kurulup size teslim edebiliriz.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.