3D Gergi Tavan Sistemi

3D Gergi Tavan Sistemi; gergi tavan kumaşının özel esnek yapısı itibariyle her şekle uygulanabilmesi ve özel tasarım dekoratif ürünlere kaplanabilmesi sayesinde tavanlara uygulanmasına 3d gergi tavan denir. 3 boyutlu olması sebebiyle şık ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. Uygulama alanları ise her gölgeye uygulanabilir. Özellikle duvardan devam eden tavanın yarısı veya tamamına uygulanabilmekte. 3D germe tavan sistemlerine özel profiller ve özel şekil verilmiş kasası ile değişik ve enteresan insanların ilgisini çekebilen  görüntüler ortaya çıkmaktadır.  3d gergi tavan sistemleri kullanım alanaarı çok geniş olup Özellikle sergi salonları, Fitnesler, spor merkezleri ve AVM lerde daha çok kullanılmaktadır. Hem aydınlatma hemde dekoratif amaçlı kullanılır.

3d gergi tavan, üç boyutlu gergi tavani 3 boyutlu gergi tavan, germe tavan barisol tavan

3 Boyutlu gergi tavan sistemleri

3D gergi tavan ile tavanlarda istediğiniz bir aydınlatma armatürünü veya tasarladığınız 3 boyutlu dekoratif bir objeyi gergi tavan kumaşımız ile kaplayabilir ve bu sayede aydınlatma ürünü olarak kullanabilirsiniz. Gergi tavan kumaşlarının esnek özelliği sayesinde bize tasarım özgürlüğü sağlamaktadır. İstediğimiz gibi tasarımlara uygulayabiliriz. Tavanlara özgürce üç boyutlu aydınlatma veya dekoratif amaçlar için yapacağınız objelere hayat verebilirsiniz. 3D özelliği germe tavan kumaşlarının her forma girebilmesi ile dekorasyon özellikle tavan dekoruna ayrı bir ivme kazandırmıştır. Tavanlarda istediğiniz şekilde tasarımlar görebilirsiniz. Bu tarz tavan dekoru için sizlerin hayal gücüne ihtiyacımız olacaktır. Siz hayal edin biz istediğiniz tavan dekorunu gerçekleştirelim.

3d gergi tavan, gergi tavan, 3 boyutlu gergi tavan, barisol tavan

İç mekanlarda duvar ve kolonları dert etmeyin. 3 boyutlu gergi tavan sistemleri var.

Eğer mükemmel bir eviniz veya iş yeriniz var ise tavanlarında gergi tavan uygulamaları yok ise buna mükemmel bir tasarım diyebilir misiniz bilemiyoruz. Tavan dekorunda çok iddialı tasarımlar sunabiliriz. Eğer iddialı  bir tavan dekoru istiyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Ayrıca tüm ürettiğimiz ürünlerimiz tam 15 yıl garanti kapsamında olup bu ürünlerin aydınlatma kısımları 2 yıl garantilidir. Özellikle iç mekanların en büyük kabusu kolon ve duvarlardır. Eğer duvarınızda kolon çıkıntısı var ise veya iç mekanda kolon var ise biz bunları dekoratif bir biçimde kapatıyoruz ve iç mekanın dekoruna ayrı bir iddialı hava katıyoruz. Hem bu aydınlatma olabilir hem de dekor amaçlı olabilir veya ikisi de olabilir. Böylece bu duvar çıkıntısından veya kolondan iyi bir dekor ile kurtulmuş olacaksınız.

Bu web sitesi, daha hızlı açılması ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bunu lütfen kabul edin , Kabul etmek istemez iseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. KABUL ET

HEMEN ARA
WHATSAPP