Anasayfa » Gergi Tavan Bayilik » Afyonkarahisar Gergi Tavan » AfyonKarahisar Gergi Tavan Uygulaması

AfyonKarahisar Gergi Tavan Uygulaması

Afyon Gergi Tavan. Tasarımda estetik ve günümüz teknoloji ile görselliği ön planda tutar. Afyon  ilimizin tüm semtine en güzel tasarım uygulanmakta Bu tasarımı yaparken asla kaliteden ödün vermeden en kısa sürede uygular ve teslim ederiz. Afyonda Gergi Tavan konusunda uzman ekibimizle sizlere profesyonel hizmeti vermektedir.

AfyonKarahisar Gergi Tavan Uygulamasınu

Asma Tavanlarımız, 150’den fazla renk çeşidinin yanı sıra mükemmel bir tasarım ve kurulum sunar. Yüzeylerimiz arasında yüksek parlaklık, saten, mat, metalik, fırçalanmış süet ve saydam sayılabilir. Her oda kişisel dokunuşu, mükemmel renk dengesini alır ve gelecekte bakım gerektirmez. Tavanlar, tüm oda boyunca duvardan duvara veya bir segment olarak sof-fit olarak monte edilebilir. Işıklar, sprinkler, havalandırma kanalları ve hareket dedektörleri bu tavanlardan herhangi biriyle kolayca entegre edilebilir. Gergi tavanların çoğu düz durur; Bununla birlikte, 3D Tavanlar kategorisinde görebileceğiniz 3B şekilleri kolayca oluşturabiliriz.

3B Tavanlarımız özel iç mekan özellikleri yaratacak şekilde tasarlanmıştır. 3D Tavanlar, 150’den fazla renk ile seçim yapabileceğiniz herhangi bir şekil veya boyuta sahiptir. Yüzeyler arasında yüksek parlaklık, saten, mat, metalik, fırçalanmış süet ve saydam sayılabilir. Arkadan aydınlatmalı tavan uygulamaları flüoresan ışıkları veya LED aydınlatmalar oluşturulmuştur. Renkli veya renk değiştiren efektler, LED ışıkları kullanılarak elde edilir. Görsel olarak çekici olmanın yanı sıra, 3d Tavanlarımız akustik faydalar da sunabilir.

Şeffaf Tavanlarımız çeşitli amaçlara hizmet ediyor; Tavan yaratırlar, mükemmel dağılmış yumuşak aydınlatmayı sağlarlar ve opsiyonel olarak yüksek akustik iyileştirmeler sunabilirler. Birkaç saydam beyaz ve bir mavi renk var; Sarı, yeşil, kırmızı, mor ve diğer renkleri arıyorsanız, RGB LED ışıkları kullanarak elde edersiniz. Şeffaf Tavanlar, tüm oda boyunca duvardan duvara veya çeşitli şekillerde bir segment olarak sof-fit olarak monte edilebilir. Işıklar, sprinkler, havalandırma kanalları ve hareket dedektörleri bu tavanlardan herhangi biriyle kolayca entegre edilebilir. En yarı saydam tavan düzdür; Bununla birlikte, 3D Tavanlar kategorisinde görebileceğiniz 3B şekilleri kolayca oluşturabiliriz.

Odaya benzersiz ve aydınlık bir atmosfer yaratan Bamax  firmasından istediğiniz bir projeniz varsa, mutlaka bize ulaşın, size tasarım, teklif ve kurulum konusunda size yardımcı olacağız.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.