Akustik Gergi Tavan

Akustik Gergi Tavan sistemleri özel dokusu ve mühendislik harikası çok küçük delikleri sayesinde mükemmel bir akustik sağlar. Özellikle gürültülü ortamlara uygulanan akustik gergi tavan kumaşları aldığı ses dalgalarını özel delikleri sayesinde emerek enerjiye dönüştürmektedir.

Akustik-Gergi-Tavan

Gürültülü Ortamlarda Akustik Gergi Tavan

Birçok gürültülü ortamlarda kullanılan Akustik tavan sistemleri gürültüyü % 90 lere varan bir absorte etme özelliğine sahiptir. Bu özelliği yani sesi emme özelliği yüksek teknoloji isteyen bir şeydir. Bu sesi emmesi mikro delikleri sayesindedir. Bu kumaşın dokusunda mikro delikler vardır. Ve uygulanan mekanın sesini akustik bir biçimde absorte eder. Bu özelliği bu kumaşın barlar, restoranlar, gürültülü her ortamda kullanılmasını sağlar. Hem dekor amaçlıdır hemde gürültüyü azaltır. Böylece daha geniş kullanım alanları olur. Eğer gürültülü bir mekana sahipseniz kesinlikle bu tür bir tavana ihtiyacınız olacaktır. Bu kumaş sadece tavan değil duvar ve kolonlar içinde düşünülebilir. Çünkü diğer gergi tavan kumaşları gibi özelliklere sahiptir. Her forma girebilir. Bu sebeple her dekorasyonda kullanılabilir. Özellikle gürültülü ortamların en çok tercih edilen tavan sistemleridir. Bu özelliklerinin yanında Gürültülü ortamlarda yüzde 10 seviyelerinde bir sıcaklık da verebilir. Emdiği sesleri geri yansıtmaz ve %90 oranında yok eder. Akustik germe tavan kumaşları sayesinde bir çok gürültülü alanlarda yankılanma asla olmaz. Özel yalıtım yapılmış gibi sesi %90 oranında yok etmektedir.

Dekoratif Akustik gergi tavan sistemlerinin kullanım alanları

Bu tür gürültülü ortamlarda konferans salonlarında, spor merkezlerinde kamuya açık alanlarda çok ca kullanılmaktadır. Akustik germe tavan sistemleri diğer gergi tavan kumaşları gibi esnekliği sayesinde şık ve estetik görünümler sağlar.

Bu web sitesi, daha hızlı açılması ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bunu lütfen kabul edin , Kabul etmek istemez iseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. KABUL ET

HEMEN ARA
WHATSAPP