Anasayfa » Gergi Tavan » AVM lerde gergi tavan uygulamaları.

AVM lerde gergi tavan uygulamaları.

Kategori Gergi Tavan 0

İnsanların alışkanlıkları,  sürekli ve hızlı bir şekilde sürekli değişmektedir.  Daha önce insanlar küçük bakkallar, pastaneler, kasaplar vb. yerlerden alış veriş yapıyorlardı. Bunlarda hepsi ayrı ayrı yerlerde idi. Alış verişe çıkıldığı zaman birçok yol gidiliyordu. Şimdi ise çok büyük alış veriş merkezleri kuruldu. İnsanlar hem alış veriş yapıp hem de yemek yemek ve dinlenmek için lokanta ve kafelerinde otururlar. AVM ler bir yaşam merkezi haline geldi. İnsanlar randevularını AVM lere vermekte AVM lerde buluşmaktadırlar.

AVM ler aynı zamanda kültür merkezleri gibidir. Toplumun her kesimini buluşturmaktadır. Bu yüzden önemli yapılardır. Bu yüzden çağdaş modern binalar olmalılar. Dekorasyonları göze hoş gelmeli insanlar sıkılmamalı.

Dijital Gergi Tavan sistemleri, bu iş için mükemmel bir dekorasyon ürünüdür.  Dijital Germe Tavan sistem i ışık geçirgen dokulu kumaşına dijital baskı tekniği ile UV mürekkebi ile yapılarak uygulanmaktadır. Led lambalar ile resim ve desenler  içten aydınlatılarak resmin daha canlı görünmesi sağlanır. Aynı zamanda diğer gergi tavan sistemleri gibi esnekliği sayesinde şık ve estetik görünüm sağlar. Bir metre kare alana düşen gergi tavan kumaş ağırlığı metre karesi 200 gramdır. Metre kareye 100 kiloya kadar dayanıklıdır. Sağlığa zararlı maddeler içermediği gibi anti bakteriyeldir. Mikrop barındırmaz. Anti septiktir, toz tutmaz. Bu sayede dijital germe tavan AVM lerde önemli bir dekorasyon ürünüdür. Dijital gergi tavan 15 yıl garantilidir, renginde solma olmaz.

Konusunda uzman Barrisol dijital gergi tavan uygulamalarında da çok başarılıdır. Birçok AVM lerde, kendini ispatlamıştır. Dijital gergi tavan sistemleri binlerce çeşitli resim ve desende baskı  AVM lerin  insanlar daki algısını değiştirmiştir. İnsanların psikolojik olarak rahatlamasını sağlamıştır. Bu sayede AVM lerin saygınlığı artmıştır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.