Anasayfa » Gergi Tavan » AVM’ler de Gergi Tavan

AVM’ler de Gergi Tavan

Kategori Gergi Tavan 0

Büyük şehirlerde insanların uzun zaman geçirdiği alış – veriş merkezleri her zaman tercih sebebi olmuştur. AVM’ler de Gergi tavan uygulaması ile insanların daha mutlu olmasını sağlamak mümkündür. Aynı zamanda müşteri memnuniyetinin arttırılması ile daha fazla zaman geçirme ve daha fazla alış – veriş yapmalarını sağlamak daha kolay olmaktadır.

Sıradanlaşmış AVM ler yerine görsel tasarımı ve kendi özgü tasarımı ile oluşturulan mekan hep ilgi çekici olmuştur. Mekana gelen müşteriler kendilerinden bir şey bulması daha kolay olmuştur. Bununla beraber mekanda geçirilen zaman daha fazla olmaktadır. Mekanın görsel tasarımı Germe tavan ile üst seviyeye çıkar.

AVM’ler de Gergi Tavan gergi tavan uygulaması

Barrisol tavan sisteminin alış – veriş mağazalarında uygulanması ise daha başarılı sonuçlar vermektedir. Burada mekanın tavan yüksekliğinin fazla olması uygulamanın yapılacağı tavan alanının büyük olması daha büyük ebatlarda istenilen görsellerin rahat çalışılmasına imkan vermektedir.

AVM’ler de Gergi Tavan

Böylece gergi tavanın uygulanması daha iyi olmaktadır. Burada dikkat edilecek hususlardan birisi mekanla uyumlu bir tasarımın tercih edilmesidir. Müşterilere verilecek mesaj net olarak seçilmeli ve tasarıma aktarılmalıdır. Tak çıkar şeklinde ki gergi tavan sistemleri ile dönemlik görseller ziyaretçilere gösterilebilir.

Örneğin yılbaşı ve bayramlar da verilecek mesajlar iyi bir görsel ile barrisol tavan sistemine aktarılabilir ve gelen ziyaretçiler hem görsel açıdan hem de kalite açısından üst seviyede karşılanmış olur. Bu üstün özelliklerinden dolayı gergi tavan sistemleri AVM’ler de son dönemlerde hep tercih edilmeye başlanmıştır.

Yeni açılan alış – veriş mağazaları hep karşılama alanlarında hem de iç mağazaların mekan tasarımlarında germe tavan uygulamaları yapılmaktadır. Müşterilerin sürekli olarak tercih ettiği AVM’lerin büyük çoğunluğunda gergi tavan uygulanmış olması artık tesadüf olmadığı görülüyor.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.