Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Aydınlatma » Aydınlatmada gergi tavan sistemi

Aydınlatmada gergi tavan sistemi

Gergi tavan  aydınlatma  sistemi  artık  bir  çok  alanda  kullanılmaktadır. Ev, iş yerlerinde, mağazalarda ve  alışveriş  merkezlerinde  çok sık olarak gergi tavan  sistemi  aydınlatmaları hem  dekoratif hem de  aydınlatma olarak da   kullanılmaktadır. Duvarlardan, reklam  panolarına, fuar standartlarına, aydınlatma  armatörlerine hatta 3 boyutlu  yüzeylere  kadar  her  yerde  uygulanabilir. Gergi  tavan  aydınlatma  sistemi  yanlızca  bir  tavan  kaplaması  olmayıp dilerseniz eğer  yüzey  uygulamasında  da kullanılır.Gergi  tavan  aydınlatma  sistemine  döşenilen  led ışıkları günümüzün  en  verimli  en  şık aydınlatma sistemidir. Gergi  tavan  sistemleri  aydınlatma amacı  ile de  kullanılmaktadır.Döşenilen  led  ışıklar  uzun  süre  açık  olduğunda  alışveriş  merkezlerinde  v.b  yerlerde  20  yılla yakın  ev  ve  ofislerde  kullanıldıgında  ise  30  yılla kadar  dayanıklılık süresi  vardır. Gergi  tavan  aydınlatma  sistemleri  ses  emici özelliği  sayesinde  gürültülü  ortamlarda kamuya açık  yerde  aydınlatma sistemi  olarak da  kullanılmakta  bu sayede  gergi  tavandan  en  iyi sonuçlar  alınır.

Gergi  tavan aydınlatma  hem  dekoratif amaçlı hem  akustik amaçlı  hem  aydınlatma  amaçlı  da  kullanılır. Gergi tavan  aydınlatması  hiç bir şekilde gözleri  kamaştırmaz ve soft  bir  ışık  sağlar. Her  açıya eşit  bir  şekilde  ışık  yayar. Gergi  tavan  sistemleri  len  ışıkları  sayesinde  enerji  tassarufu  sağlar. Gergi  tavan  aydınlatma  için  Led aydınlatma  sisteminin  belirtilen voltajda ki ( 12V -24V- 48V ) kaynakları  ile  kullanabilirsiniz. Uygulanacak  olan led ışıklarının güç kaynakları seçiminde  sabit voltaj  veren (  switchin güç  kaynakları ) ürünleri  olmasına dikkat  edilmelidir.  Kullanılan  LED  hatlarının başlangıcı, ortası ve  sonunda  ışık  şiddetinin eşit  dağılması için  parelel  bağlantılar da ana  hat  maksimum  100 W kullanılmalı 100W geçen güçlerde  ikinci  bir  ana  hat  kurulmalıdır.

Gergi tavan  aydınlatma  sistemini  kendiniz de  tasarlayabilirsiniz. Esnek  yapısı  sayesinde  serbest  tasarımlar  uygulayabilirsiniz. Gergi  tavan  aydınlatma sistemleri  de  kolayca temizlenebilir  özell  bir  bakıma  gerek  yoktur  istediğiniz  bir  temizlik  ürünüyle de   bakımını yapabilirsiniz uzun  süre  yıpranmadan kullanıcagınız  Gergi  tavan  sistemi  kendini  ilk  gün  ki  görünümüyle  de  korur  daha  sonra  size  tekrar  bir  masraf  çıkarmadan  rahatça  kullanabileceğiniz  bir  sistemdir. Dijital  baskı  sayesinde  istediğiniz  gibi  canlandırabilirsiniz. Her  zaman  öncelik  hayalleriniz.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.