Anasayfa » Genel » Barisol tavan nedir?

Barisol tavan nedir?

Kategori Genel, Gergi Tavan 0

Barisol tavan nedir?

Onlarca sene önce tavanların bol .eşitli olabileceği aklımıza bile gelemezdi.O zamanlar en iyi tavan tasarımı beyaz boyaya boyanmış tavan ya da en iyi ihtimalle üzerine duvar kağıdı yapıştırılmış tavan tasarımları kullanmak mümdündü.Ama şimdi öyle değil.Çeşitli formlarda,evinizin ya da kullanmak istediğiniz alanın dizaynına uygun olan çeşitli tavan ürünleri ve seçimleri mevcuttur.En zor müşteriyi bile razı edecek,güvenilir ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünler her kes tarafında çok sevilerek tercih ediliyor.

Eğer siz de gergi tavan uygulatmağa karar verdiyseniz ilk sorunuz şu olacaktır:Hangi tavan daha iyidir?parlak mı mat mı.Bu sorunun cevabını vermek bir az zor.Nedenini sorarsanız çünkü,her iki tavan da istatistikte aynı oranda meşhur tavan çeşitidir.Herr kes tarafından sevilerek kullanılıyor.

her iki üründe de karakterlik,özellik ve pozitiflik mevcuttur.

Peki gergi tavan nedir?

Gergi tavan-metal ve ya plastik profillerin üzerine özel pvc kumaş ve ya filmlerden gerilerek yapılmış bir dizayndır.PVC kumaş ve ya film farklı dokularda ,renklerde,üzerine herhangi bir resim basılmış bir şekilde ves.olabilir.

Profil çerçevesi ilk önce tavanın altına kuruluyordaha sonra üzerine kumaş uygulandıktandan sonra 3 yapıltırma yönteminden biri kullanılarak yapıştırılıyor.

Her iki tavanın en büyük özelliği doğru bakımla 50 yıla kadar bir süre kullanılmasıdır.

  • Germe tavanın kısıtlama alanları yoktur.Çok kolaylıkla restoran,kafe,ev,iş yeri,havuzlar,hastane,cami,avm ves.yerlerde kullanılabilir.Germe tavanlar ,tamamen çevre dostudur,gürültüyü habs eder,ateşe dayanıklıdır.
  • Ateşe dayanıklılık sertifikalıdır.
  • Parlak ve ya mat olmasından farklı olmayarak icne,pratik ve dayanıklıdır.
  • 100 litre kadar suya dayanma gücü vardır.kırılmaz.
  • Binanın büzülmesi durumunda gergi tavan görünüşünü kayb etmez.
  • Nemli ortam da bile kullanılabilir.Mantarlanmaz.
  • Rengi solmaz,yanmaz,çatlamaz.Gerektiğinde kolaylıkla demonte edilebilir.
  • Özel bakım gerektirmez.sene de iki kez nem bezle silseniz bile yeterlidir.
  • Gergi tavan tavan tabıanında 2-4 sm aşağıdan monde edilir.V ebu ürün çok kolaylıkla tavan yüzeyinde olan kusurları örter.

Barisol tavan gaz,su,yangın koruma,alarm gibi sisteleri gizleyebilir.Barisol tavan hem çeşitte hem de fiyatta müşterileri çok memnun ediyor.

Montaj işlemi tamamen kolay ,odadakı mobilyalar çıkarılmadan ,sadece bir kaç saat içerisinde yapılır ve biter.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.