Anasayfa » Genel » Beylikdüzü Gergi Tavan Uygulamaları

Beylikdüzü Gergi Tavan Uygulamaları

Kategori Genel 0

İstanbul Beylikdüzü Gergi Tavan Uygulamaları ile hizmet veren Bamax gergi tavan sistemleri bir çok projede uygulanmıştır. Böylece evlerde ve iş yerlerinde mükemmel dekorasyonlar ve tavan aydınlatmaları oluşmuştur. Evler Dijital baskı gergi tavan ve HD baskı gergi tavan sistemleri kullanılması ile ortaya harika bir manzara ortaya çıkıyor. Evlerinizin tavanlarında bulutlar ve gökyüzü görmek isterseniz hemen bizi aramalısınız. UV baskı teknolojisi ile Dijital baskı gergi tavan uygulamaları yapıyoruz. Tavanlarda çeşitli renklerde ve desenlerde gergi tavan uygulamaları yapıyoruz.

Beylikdüzü Marmarapark gergi tavan uygulaması, Marmara Park Avm gergi tavan uygulamaları
Beylikdüzü Marmarapark gergi tavan uygulaması, Marmara Park Avm gergi tavan uygulamaları

Beylikdüzünde bir çok Alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Bunlardan Marmara Park Alış Veriş merkezinde Bamax gergi tavan sistemleri kullanılmıştır. Marmara Park Alış veriş merkezinin tüm katlarında gergi tavan aydınlatmalarını görmek mümkündür. Bu uygulamalarda ışıklı doku gergi tavan sistemleri kullanılmıştır. Hem ışıklı hem de duvarlarda dijital baskı gergi tavan sistemleri kullanılmıştır. Bu uygulamalarda 1. sınıf kumaşlar olan Bamax markası kullanılmıştır. Led aydınlatmalar da ise Samsung marka Led chipler kullanılmıştır. Bu uygulamalarda aydınlatmalar Tam 3 yıl garantili olup, Germe tavan kumaşları tam 15 yıl garantilidir. Fakat Marmara Park Alış veriş merkezi yönetimi yaklaşık altı ay sürede bir tavan dekorlarını yani kullanılan kumaşları değiştirmektedir. Bundan dolayı dönüşümlü olarak tavanlardaki kumaşlar değişmektedir.

Beylikdzü perlavista avm gergi tavan uygulamaları
Beylikdzü perlavista avm gergi tavan uygulamaları

Beylikdüzü Perlavista Alışveriş merkezinde diğer avm’lerde olduğu gibi Bamax marka gergi tavan sistemleri kullanılmıştır. Bu alış veriş merkezinde bir çok mağazada tavan dekoru ve tavan aydınlatmasında gergi tavan sistemleri görülmektedir. Germe tavan aydınlatması bir çok alanda ve mekanda kullanıldığı gibi mağazalarda da kullanılmaktadır.  Eğer bir tavan aydınlatmasına veya Mağaza dekoruna ihtiyacınız olur ise kesinlikle iç mimarlarımız ile görüşmelisiniz. İç mekan tasarımlarında iç mimarlarımız mükemmel tasarımlar ve uygulamalar yapmaktadır. Bu uygulamalar da sınırsız tasarımlar ve sınırsız haya gücü ile yapılabilir. Bizim gergi tavan tasarımlarımız gerçekten sınırsız olup istediğiniz bir tasarımı tavanlarda görmek mümkündür. Çünkü germe tavan kumaşlarının özel yapısı itibariyle istenilen forma girebilme özellikleri vardır. Bu sayede her çeşit tasarıma uygulanabilir.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.