Anasayfa » Gergi Tavan » Bitcoin 2018’de ne olacak.? Gergi Tavan ile bitcoin ödemesi

Bitcoin 2018’de ne olacak.? Gergi Tavan ile bitcoin ödemesi

Kategori Gergi Tavan 1

Bitcoin le gergi tavan ücreti ödenebilirmi? Bitcoin ile gergi tavan ücreti ödemesi nasıl yapılır.

Günümüzün çılgınlığı Bitcoin. Nedir bu bitcoin? Nasıl alınır Nasıl satılır ve 2018 de ne getirisi olabilir.

Bitcoin Nedir.?

Bitcoin bir Kripto param birimidir. kripto para birimi olan bitcoin en yüksek piyasaya sahip olan ve en çok kazandıran bir yatırım aracı diyebiliriz. Fakat sizlere bu para birimine yatırım yapın demiyoruz. Lütfen buraya dikkat ediniz. Son zamanların en çok yükselen kripto para birimi olup ve çok hızlı düşüşlerde yaşanmıştır. Bu sebeple asla güvenilir bir yatırım aracı değildir. Bitcoin 2009 yılının ocak ayında piyasaya sessiz sedasız  olarak japonya’da bir kişi tarafından ( Sahoshi Nakamoto )yazılmış ve sürülmüştür. İlk şifreli sanal ödeme aracı olarak tarihe geçmiştir. Bamax gergi tavan  sistemleri olarak yenilikçi ve yeni jenerasyonları daima takip ettiğimizden dolayı bitcoin ile ödeme alabiliyoruz. Siz istediğiniz yerden siparişlerinizi verip ürün alımlarında bitcoin ödeme bilgilerimizi size ilettiğimizde bitcoin ile ödeme alabiliyoruz.

Bitcoin nereden alınabilir.

Ülkemizde dahi artık satışı olan bitcoin için sizlere önereceğimiz bir kaç site var. Bu siteler online olarak satış yapmaktadır. Bu sitelere girip üye olduktan sonra güvenlik aşamalarını yapmadan satın alma şansınız olmayacak. Bu güvenlik aşamalarını geçtikten sonra bu sitelere havale sizlerin yerine bitcoin alımı yapıyor. İstediğiniz zamanda bu sitelerden bitcoin’lerinizi satabiliyorsunuz. Bu sitelerden bir www.paribu.com  değeri www.btcturk.com bu sitelerin yorumlarına bakıldığında sağlam siteler olduğunu göreceksiniz.

Gergi tavan sistemlerinde bitcoin ile ödeme. Bitcoin ile gergi tavan ücreti ödeme

Bamax gergi tavan sistemleri olarak biz yenilikçi ve teknolojiyi kullanma açısında her zaman kendi sektörümüzde öncü olmak için ar-ge ekibimiz çalışmaktadır.  Dekorasyon yenilikçi bir yapıya sahip olan firmamız daima en yeni dekoratif tavan aydınlatma ürünlerini sizlere sunmaktadır. Eğer sizde mükemmel bir tavan dekoruna sahip olmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Müşteri temsilcilerimiz sizlere istediğiniz tasarıma göre ürünler sunacak ve en uygun fiyatları bildirecektir.  Biz Bamax gergi tavan sistemleri olarak daima müşterilerimize uygun fiyat politikamızı uyguluyoruz. Uygun gergi tavan kumaşları ile hizmet vermekteyiz.

PAYLAŞ

  1. Hüseyin Yılmaz
    | Cevapla

    Bitcoin hakkında bilgi paylaşımı güzel olmuş. Bitcoin ile ödeme almanızda çok iyi. başarılarınızın devamını dilerim. iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.