Anasayfa » Genel » Cafelerde Gergi Tavan Uygulaması

Cafelerde Gergi Tavan Uygulaması

Kategori Genel 0

Cafelerde Gergi Tavan Uygulaması

Cafeler, özellikle de gençlerin ziyaret ettiği ve arkadaşlarıyla buluştuğu yerlerdir. Cafe, Türk, Fransız ve kahve odacığı tarafından kuruldu. Avrupa’da kahve tüketmeye başlayınca, alkol almayan insanlara, sosyal etkinlikler için barlara alternatif yerler sunuldu. 1550’de, ilk açılan kahvelerden sonra 1600’ler, İtalya, Fransa ve Almanya’da cafe açmaya başladı. Sonraki yıllarda İngiltere’de kahveler adı ile açıldılar. Haber, tartışma ve siyasi gruplar buluşacak yerler haline geldi.

cafelerde gergi tavan
cafelerde gergi tavan

Cafelerde sigorta, gemiler, eşyalar ve hatta nadiren köle alınıp satıldı. Düşünürler görüşlerini sundular ve sanatçıların düzenli konakladıkları kafelerde çalışıyorlardı. Cafe, mektupların ve çeşitli paketlerin gönderildiği ve alındığı posta hizmetleri de sağladı. Fransa’da, kahvelerin alt bölümleri bohem sanatçıları yiyordu. 20. yüzyılda cafe, Fransa’da önemli bir kurum olmayı sürdürdü.

Cafeler bugün de önemli yerlerdir. Bu nedenle, insanlara sıcak bir ortam sağlamak gerekiyor. Cafelerin dekorasyonu dikkatli yapılmalıdır. Günümüzde, dijital tavan sistemleri, kahvelerin dekorasyonunda da önemli dekorasyon ürünleri. Dijital baskı tavan tavanları ve duvar sistemleri artık kullanımdadır. Cafe tavan ve duvarları, HD kalitesinde resimler ve desenler ile UV baskı mürekkebi kullanılarak basılmış özel gerilmeli kumaşlarla kaplanmıştır. Altında özel led lambalarla aydınlanan resimler ve desenler cafede derinlik, canlılık ve mistik atmosfer yaratıyor.

Birçok tavan süslemesinde kullanılan streç tavan hem dekoratif aydınlatma sistemleri olarak kullanılır. Bu bağlamda, hangi marka ve kumaş seçilmelidir. Bu seçimlerde nelere dikkat edilmesi gerekiyor. İşte bu yüzden size yardımcı olması için müşteri temsilcilerimizle temasa geçmeniz ve kaliteli bir esnetilmiş kumaş seçmeniz gerekmektedir. Bamax, streç tavan kumaşlarıyla Türkiye’de bir lider olarak satış ve servislerini sürdürüyor.

Gergi tavan sistemleri gibi esneklik sayesinde şık ve estetik bir görünüm kazandırır. Metrekare başına tavan kumaş ağırlığının ağırlığı 200 gramdır. Metre 100 kilograma kadar dayanabilir. Sağlıkta zararlı maddeler içermediğinden antibakteriyeldir. Mikrop içermez. Anti-septik, tozsuz. Bu şekilde, iletişimsel hastalıkları yakalaması engellenir. HD germe tavanının 15 yıl garantili , renk solmaz. Barrisol dijital germe tavan uygulamalarında da çok başarılıdır. Birçok cafede kendini kanıtladı. HD gergi tavan sistemleri yüzlerce resim ve desen basarak cafe insanı algısını değiştirdi. İnsanları psikolojik olarak huzura kavuşturmuş bir sistemdir. Bu, cafelerinizin prestijini artıracaktır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.