Anasayfa » Duvar Kağıdı » Duvar Kağıdı Baskı Görselleri » Duvar Kağıdı Dikey Görselleri

Duvar Kağıdı Dikey Görselleri

Duvar Kağıdı Dikey Görseller ile duvarlarınızda gerçekmiş gibi manzara görselleri görebilirsiniz. Böylece daha ferah bir ortam yaratmış olacaksınız. Duvar kağıdı baskısı ile evlerinizde veya iş yerlerinizde duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Hem ekonomik hemde şık bir tasarım için gereken tüm detayları sizlere sunuyoruz. Yapmanız gereken sadece görselin kodunu ve duvarlarınızın ölçülerini bize bildirmeniz olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en iyi teklifi vereceklerdir.

Duvar Kağıdı Dikey Görselleri

Duvarlar için seçilen bu görseller ile muhteşem bir duvar kağıdı baskısı elde edilebilmektedir. Seçilen tüm görseller yüksek kalitede olduğundan 4k baskı teknolojisi ile basılabilir. Baskı kalitesi ne akdar yüksek çözünürlükte olursa duvar kağıdı baskısı da o kadar kaliteli olarak basılır. Böylece duvarlarınıza uygulayacağınız duvar kağıtları gerçek kadar gerçekçi olarak duvarlara yansır. Duvar kağıdı dikey görseller ile dikey olarak tasarım yapılan duvar için en uygun görseller dir. Böylece basılacak görseli bozmadan duvar kağıdına uygulamak mümkün olacaktır.

Duvar kağıdı dikey görseller ile duvar kağıdı baskı görselleri hem Dijital baskı duvar kağıdını UV baskı teknolojisi ile yapılabilir. Yapılan baskılarda kesinlikle koku oluşmaz ve basılan duvar kağıdını silebilirsiniz. Kesinlikle boya vermez. En iyi ürünleri sizlere 1.  sınıf baskı makinemizle sunuyoruz. Siparişlerinizi verirken bu tür özelliklere dikkat ederek ve göz önünde bulundurarak veriniz. Çünkü kalite asla tesadüf değildir.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.