Anasayfa » Gergi Tavan » Evinizde Gergi Tavan

Evinizde Gergi Tavan

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi tavan sistemi  bir çok  yerde kolaylıkla  uygullanılır. Resturantlarda, cafelerde, okullarda, fuarlar da ve evinizde kolayca  uygulanılan bir sistemdir. Evinizde gergi tavan sayesinde evinizde ki  havayı  kolayca hemen değiştirebilirsiniz gergi tavan sistemi  çok  kullanışlı olmasının yanında dayanıklılığı ile de bilinmektedir. Gergi tavan sistemi  evinizin her odasında  kolayca  uygulanır esnekliği sayesinde her ölçüye ve  geometrik  alana  uyum sağlar. Gergi tavan sistemi evinizde  oluşucak  ya  da oluşmuş olan  rutubet, nem, çatlak gibi kötü görüntülerin önüne geçer. Gergi  tavan sistemi nem,su  ve rutubete karşı  çok  dayanıklı olup  hiç  bir şekilde zarar görmez. Evinizde oluşan bu kötü  görüntülerin yerine  daha  şık  bir  görünüm  bırakır. Gergi tavan sistemi uzun süre kullanabilirsiniz ince  bir tabakaya sahip  olan  gergi tavan  sistemi  evinizde  extra kalın  bir görüntüye sahip  olmaz  inceliği sayesinde  zarif, şık ve modern  durmaktadır.

 Gergi  tavan  sistemini evinizin  her  yerinde banyoda, mutfakta, yatak odanızda ve koridorunuzda kolaylıkla  uygulayabilirsiniz. Uygulayacagınız her odanıza arklı  bir hava  katarak evinizin havasını bir anda değiştirecektir. Gergi  tavan sistemi sadece tavan uygulaması  olmayıp evinizin  duvarını da gergi  tavanla şık  ve  modern  bir hale getirebilirisiniz. Gergi  tavan bir aydınlatma sistemi olarak da  kullanılır. Bir çok  özelliğe sahip  olan gergi  tavan  sistemi ses yalıtımı da bulunmaktadır. İçeride  ki  sesi  korur dışarı  çıkmasını  engeller. Yankı  yapmadan  içeride  ki  sesi  korur.  Gergi  tavan  sistemi  ısı  yalıtımına da sahip olmaktadır içerisine  döşenilen PVC sayesinde ısıyı  içeride  korur PVC yapısına  sahip  olması  nedeniyle ısısı fazla olduğu için oluşabilecek yangına karşı da dayanıklı olup  yangının büyümesini engeller. Yangın sırasında size  karşı  emniyet  kemeri  oluşturur.

Gergi  tavan  sistemi  esnek  bir yapıya  sahip  olması  nedeniyle depreme ve sarsıntıya karşı  dayanıklıdır. Sarsıntıdan  sonra  zarar görmez  çatlak  ve ya  yamulma hiç  bir şekilde  oluşmaz. Gergi tavan sistemi  leke tutmaz özel bir temizliği ve bakımı yoktur. Sıradan bir  temizlik ürünüyle de bakımını yapabilirsiniz. Uzun süre şıklığını  rengini  koruyan gergi  tavan sistemini  evinizin her odasında  gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.