Gergi Tavan Montajı

Gergi Tavan Montajı

Gergi tavan uygulama seçiminde önemli faktör hızdır.Şöyle ki,seçimi uylamatma kararı vermeden önce şirket seçerek zamanınızın boşa gitmesini önleyeceksiniz.Çünkü,orta ölçüde olan bir odaya uygulanan gergi tavanın montajı sadece bir kaç saat sürer.Aynı zamanda onarım çalışmalarını gerçekleştirmek için gereken alanın iyice planlanması ve koşulların dikkate alınması  gerekir.Gergi tavanın montajı alanda olan tozla ilgili onarım çalışmalarının tamamen bitmesi ve daha sonra monte işleminin yapılması gerekir.

Barisol tavan uygulanan yerde ilk önce lambalar,kablolar ve.dikkate alınmalıdır.Bunları dikkate alarak montaj işlemi kaba tavandan nerdeyse 3 sm ya da gerektiği kadar ölçüde aşağıdan yapılmalıdır.Bu işlem bitdikten sonra gergi tavan kumaşı düel vida ile duvara sabitlenen plastik ve ya alüminyum profil üzerine yapıştırılır.

Gergi tavan sabitleme yöntemi gergi tavan türüne bağlıdır.Örneğin ,PVC gergi tavan kullanıyorsanız zıpkın ve ya shtapikovy(v) metodları kullanılmalıdır.Yok eğer dokuma gergi tavan kullanacaksınız profil mandalına montaj yöntemi kullanılır.

Germe tavan montajı zamanı konjugasyonu ile duvar arasındakı boşluklar dekoratif katı ve ya esnek PVC plastik kaplama ile dolurulmalıdır.Ama montajdan önce odada özel ve gerekli hazırlıklar yapılmalıdır.Bu hazırlıklar şunlardır:çatlakların mühürlenmesi,tavan yüzeyinin temizlenmesi,ölçüsünün alınması,duvarların düzlüğü ölçülür ve s.Eğer gergi tavan uygulatmak istediğiniz odada duvar kağıdının da olmasını istiyorsanız ,ilk önce  gergi tavan uygulamasının bitmesi gerekir.

Tüm bunlara dikkat edilirse uzun süre hiç bir endişe yaşamadan güvenli bir şekilde kullana bileceğiniz germe tavana sahip olacaksınız.İstediğiniz görseli istediğiniz alana uylatarak kendi stilinizi yaratmak istiyorsanız Barisol tavan sistemlerini secin.Barisol tavan sayesinde görmek istediğiniz yerde seçtiğiniz görseli uygulata bileceksiniz.

Yorumlar
Yükleniyor...

Bu web sitesi, daha hızlı açılması ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bunu lütfen kabul edin , Kabul etmek istemez iseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. KABUL ET

HEMEN ARA
WHATSAPP