Gergi Tavanlarda Film Karakterleri

Gergi tavan teknolojilerinin gelişmesi ile beraber ve HD baskı tekniğinin gelişmesi ile paralel olarak istenilen görselin evinizin veya istediğiniz bir mekanın tavanlarında veya duvarlarında görebilirsiniz. En sevilen filmlerin posterleri ve en sevdiğiniz filmin kahramanlarını duvarlarınıza uygulama yapabiliyoruz. Bu nasıl oluyor dediğnizi duyar gibiyim. İş size bu nasıl olur sorunuzun cevabı. Muhteşem bir özelliğe sahip olan gergi tavan kumaşlarına istenilen baskı teknoloji isle baskı yapılabilmekte ve bu baskılı kumaşalrı evinizin veya özel yaşam alanlarınızın duvarlarına veya tavanlarına uygulama yapabilmekteyiz. Bu sayede hem daha dekoratif bir duvar ortaya çıkıyor hemde sevdiğiniz kahramanlar başucunuzda oluyor. Arkasına verilen led aydınlatma ile gerçekmiş gibi bir görünüm sağlıyoruz. Şimdi aşağıdaki resmi bir mekanın duvarında nasıl duruyor ona bakalım.

İşte Marvel Film şirketinin kahramanlarından biri olan Iron Man i evimizin duvarına uygulayalım bakalım nasıl duracak. Uygulama yapılmadan önce yapılması gereknleri sizlere anlatmadan duramayacağım.. Öncelikle seçtiğimiz resmin yani görselin çözünürlüğü büyük olmalı yani en az 4000 piksel  veya daha büyük olmalıdır. Bu sayede baskı yapılan germe tavan kumaşında çok kaliteli bir görüntü ortaya çıkar. Seçtiğimiz görsel HD baskı kalitesinde UV baskı teknolojisi ile basılır ve kumaşın etrafı germe tavan fitilleri ile fitillenir. Evimizin duvarına istediğiniz ölçüde bir kasa yapılır bu kasa ise gergi tavan profilleri ile yapılır. Bu kasaya germe tavan kumaşı ıstılıarak gerilir. İş te kısaca size gergili tavan sistemlerini açıklamış oluyoruz.

gergi tavan duvar uygulaması
Gergi Tavan Uygulanmamış Eski Hali

 

Aşağıdaki resimde bu tür sistemin evin duvarına uygulanmış halini göreceksiniz. Hem uygulanmış hemde boş halini sizlerin değerlendirmesine sunuyoruz. Acaba boşmu daha iyi yoksa uygulanmış halimi. Artık değerlendirmek sizlere kalmış birşey.

Gergi Tavan

Germe Tavan

Barisol Tavan

Yorumlar
Yükleniyor...

Bu web sitesi, daha hızlı açılması ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bunu lütfen kabul edin , Kabul etmek istemez iseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. KABUL ET

HEMEN ARA
WHATSAPP