Kaliteli Gergi tavan

Kaliteli ve birinci sınıf gergi tavan sistemleri ile hizmet veren bamax pvc germe tavan bir çok alanda ve mekanda kullanılmaktadır. Hem dekorasyon amaçlı hem de aydınlatma amaçlı kullanılan barisol tavan sistmeleri şık ve estetik bir görünüm kazandırmanın yanında uygulanan mekan çok hoş bir hava katar ve ziyaretçilerinizin ve misafirlerinizin ilgi oldağı olur. Dekorasyon ve iç mimarlıklarda tavan ve duvar süslemelerinde birinci sırada yer alır ve çok tercih edilir. Bus ayede en çok uygulanan dekorasyon ürünü olup her zaman moda olmuştur.  Bamax pvc barisol tavan sistemleri ile hizmet veren firmamız bamax markasını ülkemizde ve dünya genelinde tanıtmakatadır. İyi bir markadan beklentilerinizi fazlasıyla karşılamakta ve Dünya genelinde bayilikler ve dispritörlükler vermekteyiz.

Gergi tavan, germe tavan, barisol tavan, tavan dekorasyonu, kaliteli gergi tavan,

Gergi tavan sistemleri mükemmel bir yapıya sahip olup istenilen forma girebilir ve her türlü objeye uygulanabilir. Bu özelliği ile iç mimalrarın ve tasarımcıların mekan dekorasyonalrında özgür olmasını sağlar. Bu özellikler diğer tavan sistemlerinde olmayıp tavan dekorunda diğer tavan sistemleri bu kadar tercih edilmemektedir. Diğer ürünlere kıyasla bu tür germe tavan kumaşları daha çok kullanılır.

Aşağıdaki görsellere bakıldığında istenilen görsel germe tavan kumaşalrına basılabilir. Bu görsellerin dışında Gergi tavan baskı görselleri menüsünden istediğiniz görseli seçip bastırabilirsiniz. Bus ayede eviniz ve iş yeriniz daha şık ve estetik gözükmeketedir.

Yorumlar
Yükleniyor...

Bu web sitesi, daha hızlı açılması ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bunu lütfen kabul edin , Kabul etmek istemez iseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. KABUL ET

HEMEN ARA
WHATSAPP