Oturması Odasında Gergi Tavan

Oturması Odasında Gergi Tavan

Oturma odası evinizin merkez yerlerinden biri.Burya konuk gelir,aile oturur.O yüzden oturma odasının çok güzel bir şekilde tasarlanması şart.Bu güzel tasarımın en başta gelen hissesi ise tavandır.Bir odayı değiştirmek istiyorsanız ilk tavanından başlayın.Bu konuda Barisol tavan size yardımcı olacaktır.Bu ürünler sayesinde bir çok avantajlar kazanırsınız.

  • Suya dayanıklıdır.Eğer siz bina evinde yaşıyorsanız ve üst konşuyla sorunuz varsa bu tavan sizin yardımcınız olacaktır.Çünkü gergi tavan hiç bir şekilde su sızdırmaz.100 litreye yakın suya dayanma gücü vardır.
  • ses ötürme konusunda  yardımcı olacaktır.
  • Kaplamaları sayesinde odanız daha sıcak olacaktır.
  • Bu ürünü sadece bir kaç saatde uygulamak mümkün.
  • İş bitdikten sonra inşaat atkısı çıkarmaz.
  • Parlak gergi tavanlar görsel olarak odanın yüksekliğini artırır.
  • Kumaştan oluşan gergi tavanlar 5 metre uzunluğunda olur.ve dikişsiz olarak uygulanma özelliği vardır.

Müşteri her zaman kendi isteğini uygulatır.Aynı zamanda bir az iyi olmayan yanları da vardır:

  • Tasarım seçimine göre odanı küçük gösterebilme özelliği vardır.
  • Kumaşın hazırlanması için beklemeniz gerekir.
  • Fiyat bir az yüksek .Ama bu fiyatı bir kes vermekle uzun seneler boyu  tamir sorunundan uzak durmuş olacaksınız.

Aydinlatma:

Oturma odasının aydınlatmasına özen göstermek gerekiyor.Burada sadece avizelerin kalitesi değil ,aynı zamanda uygulandıktan sonra odayı nasıl aydınlatacağı hakkında baştan düşünmek gerekiyor.Germe tavanda ise sadece geleneksel gizli aydınlatma sistemi değil ,aynı zamanda yapının arka tarafında yer alan gizli şekillendirme ışıkları da bulunmaktadır.Bu tasarım uygulanan alana eşsiz ve son derece orijinel görünüm verir.Siz aynı zamanda saydam bir film kullanarak,ışığı mükemmel bir şekilde yansıta ve görünmez bir aydınlatma yaratabilirsiniz.

Gergi tavan sistemi tüm tasarımlara uyum sağlıyor.Her uygulandığı yere ayrı bir görünüş veriryor.Hem aydınlatma özelliğine,hem ısıtma özelliğine,hem ses yumuşatma özelliğine ve bir çok sizin hayatınızı kolaylaştıra bilecek gözeü özelliklere sahip bu gergi tavan ürünlerini hemen şimdi uygulatırsanız emin olun ki,hayatınız tamamen değişecek.Her şey kolay ve güvenli bir şekilde olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, daha hızlı açılması ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bunu lütfen kabul edin , Kabul etmek istemez iseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. KABUL ET

HEMEN ARA
WHATSAPP