Anasayfa » Gergi Tavan Bayilik » Ankara Gergi Tavan » Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Ankara, Başkentte gergi tavan hizmetleri. Tavan aydınlatmaları, Tavan Dekorasyonları ile Ankara’da hizmetinizdeyiz.

Gergi Tavan Ankara FİRMASI? Gergi tavan günümüzde çok sık kullanılan dekorasyon modellerinden birisi olmuştur. Özel alüminyum profillerinin ısıtılıp gerilmesiyle istenilen şekil ve rengin oluşturulmasıdır. Gergi tavan Dairesel, düz ve diğer tüm tavan modellerine uygulanabildiği gibi tonoz ve kubbe gibi alanlara da uygulanabilmekte. Bu ürün yalnız tavanlarda değil süs amaçlı olarak duvarlarda da çok rahat uygulanmakta.

Ankara Germe Tavanının Özellikleri

Isıtma ile üretildiği için esnektir ve her şekli girebilir. Boya ve bakım gerekli değildir. Kullanımı ve temizliği çok kolaydır. Yanıcı değildir ve asla sudan ve nemden etkilenmez. Ağırlık da oldukça hafif ve metre kare başına 200 g ağırlığında. X-ışınlarından etkilenmez ve hijyeniktir. Kurulum da çok kolaydır ve herhangi bir zamanda sökülebilir ve yeniden yüklenebilir. Çatlama gibi bir problem yok. İstenirse üzerine bir resim basılabilir. Ankara gerilim tavan sistemleri tüm alanlara uygulanabilir. Ancak çoğunlukla ev, ofis, yüzme havuzu, düğün salonu, alışveriş merkezi, kafe, banyo, market gibi yerlerde kullanılır. Gergi tavan Ankara’da yaşadığınız tüm mekanlarda üstün bir görsellik ve estetik bir görünüm en güzel şekilde sağlar.

Ankara Gergi Tavanın Aydınlatılması

Germe tavan ürünleri, arzularınıza ve talebinize göre de sağlanabilir. Bu aydınlatma evinizin herhangi bir yerinde toplanmıyor. Işığı bütün yere eşit şekilde yayar. Ortam ışığı eşit olarak dağıtıldığı için gözlerinizi rahatsız etmez.

Ankara Germe Tavan Montaj Süresi

Ürünlerimizin montajı, siparişinizin bize teslim edilmesinden sonra başlar. Öncelikle biz tarafımızdan kısa bir sürede onay alındık ve montajı 3 iş günü içerisinde tamamladık.

Gergi tavan Garanti süresi

Firmamız siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmıştır ve ürünlerimizin kalitesine bir ömür boyu güveniyoruz. Ayrıca ürünlerimiz için 20 yıl garanti sunuyoruz.

Germe tavan sistemlerini diğer sistemlerin ürünlerinden ayıran pek çok avantaj vardır.

Ankara Gergi tavan Garanti süresi

• Tavan Sistemleri kurulurken ortam asla kirletilmez.

• Germe tavan sistemi uygulaması uzman ekibimiz tarafından kısa sürede ve yerinde yapılmaktadır.

• Ankara Germe Tavan Sistemlerini, geriye gevşetmek istediğiniz zaman sökebilir istediğiniz zaman da geri takabilirsiniz.

• Gergi tavan Sistemlerini istediğiniz bir temizlik ürünüyle kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

• Ankara Germe Tavan Sistemlerinin sistemleri, okul, hastane ve alışveriş merkezleri ses yoğunluğu olan yerlerde uğultuyu önlemektedir

• Ankara Gergi Tavan ürünlerinde ile yoğuşma ve nemlenme de önlenir.

• Ankara Germe Tavan Sistemleri ile boğulma ve sönümleme önlenir.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.