Anasayfa » Gergi Tavan Bayilik » İstanbul Gergi Tavan » Gergi Tavan Avcılar

Gergi Tavan Avcılar

Gergi Tavan Avcılar.  Bamax Gergi Tavan Avcılar ilçemizde tüm semtine en uygun en güzel görsellik hizmeti vermekteyiz Bu hizmeti evinizin, iş yerinizin veya alışveriş merkezinizde konferans salonunda en güze şıklık ve tasarım sunmaktayız.

Gergi Tavan Avcılar

Her yere uygulana bilen gergi tavan sistemleri artık konferans salonlarında bile uygulanmakta. Barisol gergi tavan konferans salonlarında her türlü gergin tavan uygulaması gerçekleştirmek mümkündür. Konferans salonlarına uygulayabileceğiniz germe tavan sistemleri ile tanışalım.

gergi tavan mağaza uygulaması
gergi tavan mağaza uygulaması

Konferans salonlarında germe tavan uygulamak çok doğru bir seçimdir. Bu seçimin akustik germe tavandan yana yapılması çok daha uygun bir seçim olacaktır. Büyük olan konferans salonları bildiğiniz gibi, gürültülü ve aynı zamanda soğuk olur. Böyle salonların ısıtılması mümkün olmadığı için ve ya ekonomik olarak uygun olmadığı için ısıtılmaz. Akustik gergi tavan sisteminin yardımıyla bu iki problem artık aynı anda kaldırılacaktır. Yalnızca konferans salonlarına akustik olarak gergin bir tavan uygulayarak, gürültülü ortamdan kurtulursunuz ve sıcak bir atmosfere sahip olursunuz. Akustik germe tavanları özel malzemelerden yapılmıştır.

Dokular arasına yerleştirilen delikler sayesinde ses yutulur. Akustik germe tavanının özel tasarım dokusu, üretilen seslere ve alınan enerjinin enerjisine geri döner. Akustik özelliğe bağlı olarak, akustik germe tavanları sadece ses yutmak için değil aynı zamanda bir ısıtma sistemi olarak da kullanılmaktadır. Akustik germe tavan uygulama zamanı artık ses çıkarmayacaktır, Ses açıkça duyulacaktır. Sadece bu değil, bu gergin tavan ürünü yangın direnci ile seçilir. Böylece daha güvenilir bir ortam elde edebilirsiniz.

gergi tavan ev uygulaması, ışıklı gergi tavan, germe tavan, barisol tavan

Konferans salonlarında gergin bir tavan uygulaması da mümkündür. Mat gergili tavan, çeşitli renklerle geniş tasarım olanağı sağlar. Mat tavan, parlamaz ve yansımaz. Bu, konferans salonlarının binanın kendisinden daha yüksek bir tavan veya daha yüksek tavanlara sahip olduğu anlamına gelir. Kullanılan konferans salonunda daha yüksek bir tavan varsa, tavanı görsel olarak azaltmak isteyen müşteriler, mat arka tavan arasında seçim yapmalıdır.

lake gergi tavan ev uygulaması, lake gergi tavan, lake tavan, gergi tavan, barisol tavan

Bir işletme sahibiyseniz ve kendi şirketinizde gergin tavan sistemleri bulunan konferans salonlarınızı süslemek istiyorsanız, Bamax Firmasını arayın ve kısa zaman içerisinde söylediğimiz ve hakkında konuşmadığımız diğer gergi tavan çeşitleri ile konferans salonlarınızı süsleme imkanı elde edin.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.