Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Aydınlatma » Gergi Tavan Aydınlatma Sistemi

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemi

Gergi  tavan  aydınlatma sistemi  artık  bir  çok  sektörde  kullanılmaktadır. Ev , iş  yerlerinde ve alışveriş  merkezlerinde  çok  sık  kullanılmaktadır. Çok sık  kullanılan  gergi  tavan  sistemi  aydınlatmaları hem  dekoratif  olarak  hem  de  aydınlatma  sistemi  olarakda  kullanılmaktadır. Gergi   tavan aydınlatma sistemi   uygulaması  sadece tavan  uygulaması  değildir  dilediğiniz  yerde  duvarlarda , reklam  panolarında,  fuar  standlarında, aydınlatma armatörlerinde  hatta 3 boyutlu yüzeylere kadar  her yerde kullanılabilir. Gergi  tavan  sistemini dilediginiz her  yüzeysel  alanda kullanabilirsiniz. Esnek  bir  yapıya sahip  olması  nedeniyle istenilen  her  alanda kolaylıkla  kullanılabilir. Gergi tavan aydınlatma sisteminin altına  döşenilen LED ışıkları günümüzün en  verimli  en şık  aydınlatma  sistemidir. Gergi  tavan  sistemleri hem aydınlatma  amacı  ile de  kullanılabilir.

gergi tavan ev uygulaması, ışıklı gergi tavan, germe tavan, barisol tavan

Döşenilen led ışıkları  uzun süre  açık  olduğunda  alışveriş  merkezlerinde  20 yılla kadar ev  ve  ofislerde  kullanıldığında  30  yılla kadar  dayanma  süresi  vardır. Gergi  tavan aydınlatma  sistemininde  ses  emici  özelliği vardır  bu  yüzde  gürültülü  yerler de  kamuya  açık  yerlerde  sık  kullanılmaktadır. Kamuya açık yerlerde akustik amaçlı ve aydınlatma  amaçlı  da  kullanılmaktadır. Bu sayede gergi tavandan  en  iyi sonuçlar  alınır, hem  dekarotif amaçlı, hem  akustik amaçlı hem de  aydınlatma amaçlı kullanılır. Gergi  tavan  aydınlatma sistemi  hiç  bir şekilde  gözleri  kamaştırmaz ve soft bir  ışık  sağlar. Her  açıya eşit  bir  şekilde  ışık  sağlar. Gergi  tavan  sistemi led  ışıkları  sayesinde  enerji  tasaruffu  da  sağlar. Gergi  tavan  için aydınlatma  sisteminin  aydınlatmasına döşenilen  Ledlerin  belirtilen voltajda ( 12 V- 24 V – 48 V ) kaynakları  ile kullanabilirsiniz.

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemi

Gergi  tavan aydınlatma  sisteminin bir  özelliği  ise  kendiniz tasarlayabilirsiniz. Esnek  yapısı  sayesinde  serbest tasarımlar  uygullayabilirsiniz.Uygullanılacak  olan  Led  ışıklarının güç  kaynaklarının seçiminde  sabit voltaj veren  ( switdnin güç  kaynakları ) ürünü  olmasına dikkat  edilmelidir. Kullanılan  Led   hatllarının başlangıcı, ortası ve sonunda ışık şiddetinin elit dagılması için paralel baglantılarda ana hat maksimum 100W kullanılmalı 100W i geçen  güçlerde  ikinci  bir ana hat  döşenmelidir. Ekonmik  açıdan da  uygundur. Görselliği  ile birlikte  etrafa yaydığı  sof  ışıkla  muhafazam bir  görüntü sağlar. Görselliği sizin  tercihlerinize göre  yapılabilmekle birlikte bakımında zorlanmayacağınız  bir  sistemdir.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.