Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Başakşehir Gergi Tavan

Gergi Tavan Başakşehir Gergi Tavan

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Başakşehir ve daha bir çok  ilçelerde hizmet vermektedir. İstanbul’un zengin ve gelişmiş ilçelerinden biri olan Başakşehir gergi tavan her zaman kalite ve estetiğin mimari ilçesi olmuştur. Bu mimari ve estetiğin zirve yaptığı ilçede bir çok mekanda ve özel yaşam alanlarında Gergi tavan sistemleri ile yapılmış tavan dekorasyonları ve tavan aydınlatmaları görülmektedir. Sabahları  mavi ve yeşilin güzel bir görseli ilen yapılmış bir tavan dekoruna bakarak uyanmak istersiniz.  Tavan ve duvar dekorasyonlarında mükemmel tasarımlar sunan firmamız sizler için muhteşem görseller ile tavan dekorasyonları tasarlamaktadır.

Gergi Tavan Başakşehir

Gergi Tavana uygulaması ile daha şık ve daha estetik iç mekan dekorasyonları yaratabilirsiniz. Bu tür tavan ve duvar dekorları hem günümüzde kullanılmıştır. Ve hala kullanılmaktadır. Gergi Tavan Başakşehir  geçmişte tarihi bir yeri olan dekor sistemidir. Özellikle Uzak doğuda halen kullanılan duvar bölme sistemleri olarak da kullanılır. Mısır tarihinde ve Roma tarihinde bu tür gergi tavan sistemleri uygulaması görülmektedir. Bu tür uygulamalar genelde İmparator ve kralların saraylarında görülmektedir. Tabi bu kullanımlar çok daha pahalı taşlar ve pahalı eşyalar ile süslenmiştir. Günümüzde bu tür uygulamalar artık hemen her kesimde kullanılmaktadır. Gergi Tavan Başakşehir  hem zengin insanlar iç mekanlarının tavanlarını ve duvarlarını süslemektedir. Hem de orta ve alt tabaka. Bu da şunu gösteriyor. Her bütçeye uygun olarak tasarımlar ve üretimler yapılmaktadır.

Başakşehir Gergi Tavan

İmparator tarzında dekor evin her köşesinde  kullanılabilir Mutfak, banyo, yatak odası, oturma odasında kullanılabilir. Bu tarzda tasarlanmış odalarda gerginlik tavanının uygulanmasında göz önüne alınması gereken bazı şeyler var. Tavan çok pürüzsüzdür. Bu tasarım için en uygun seçim gergi tavanının köşe uygulamalarında çok iyi işlenebilen polivinil filmden üretilen gergi tavanıdır. Altın germe desenleri, bitki çizimleri ve duvar-tavan desenleri ile tavan üzerine ince germe kalıpları uygulamak mümkündür. Aynı zamanda çeşitli gravür çizimleri yapmak da mümkündür.

İmparator tarzı streç tavan üzerindeki hayvanların ve kuşların uygulanması daha popüler. Aynı zamanda, imparatorun esnetme tavanında, eksenleri, kılıçları ve kalkanları, cesur lejyonerler ve diğer silahlar da uygulanır.

Gergi tavan , streç tavan uygulamasında renk seçimi: Bu streç tavan uygulaması genelde daha parlak renkler kullanır. Gergi tavan renk seçiminde en popüler renkler kırmızı, kahverengi, sarı, beyaz tonlar, altın tonlardır. İmparator streç tavan sadece bir ton uygulanması gerekir. İmparator streç tavan seçiminde iki renk kullanılmadığında, yalnızca uygulanan rengi kullanarak veya ona yakın olan renkleri veya ona yakın renkleri seçerek bu tavanların arka planını sağlamak mümkündür.

Gömülü aydınlatma teknolojisi imparatorun uzanan tavan aydınlatmasında da kullanılabilir. Odanızda tasarlanan koridor da daha uygun bir avize olarak seçilebilir. Avizeler özellikle kristaller olarak seçilir. Ana renklerde yapılmış duvar lambaları da uygulanabilir.

İmparator germe tavanları 2 veya 3 kat olarak da uygulanabilir. Bu, birden fazla işlev alanı seçmenize izin verir, böylece oda daha geniş bir görüntü alır ve ek bir ışık ve alan efekti oluşturur.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.