Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Beykoz

Gergi Tavan Beykoz

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Beykoz  ve sahilde bir çok mekana dekorasyon amaçlı kullanılır. Gergi tavan Beykoz ile özel bir tasarımla yapılan Beykoz gergi tavan sistemleri mükemmel bir tavan dekoruna imza atmıştır. Tavanlarda duvarlarda mükemmel tasarımlar sizlerin hizmetine sunmakta.

Gergi Tavan Beykoz

Gergi tavan mükemmel çeşitleri ile onarıma yeni bir tarz ve görünüm getirdi. Gergi tavan çeşitlerinde rengi ve dokusu onarım tasarımcısının hayal gücü için geniş kapsam yaratmakta yardımcı olan mükemmel bir tasarımdır Gergi tavan tasarımları, tasarımcının renk ve dokudaki hayal gücü için geniş kapsam oluşturmasına yardımcı olur. Tavan, tasarımcının hayal gücünün geniş bir alanını oluşturmaya yardımcı olur. Tavan tavanını uygulamayı düşünmeden önce, bu bilgiler size ne yapacağınıza karar vermede çok yardımcı olacaktır. Şimdi gerdirme tavanları türlerini öğrenmeye başlayalım ve her birinin sağlam ve güvenilir biçimde seçtiği gerdirme tavanları türleri nelerdir?

Gergi Tavan Beykoz ve Beykoz Konatları gibi mekanlarda kullanılması

Malzemelerine göre 2 tip gerilme tavan vardır:

PVC’den yapılmış gerilebilir tavan
Germe tavan kumaştan yapılmıştır
Doku itibariyle gergi tavanlarının türleri 5 kısma ayrılmıştır:

PVC gergi tavanlar: Öncelikle şunu yazıya dökmek gerek ki PVC tavan tavan filmin adıdır. Tavan tavanlarının çoğu PCV filmden yapılmıştır. Tavandan yapılmış tüm PVC filmlerin ortak noktası, yüksek sıcaklıkta ısıtıldığında elastik hale gelmesidir. . PVC filmler soğutulduktan sonra uygulanan alan pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için küçülür. PVC gerilme tavanları uygulandığında, uygulanacak filmler sıcak hava tabancası yardımıyla 75 dereceye ısıtılır.

Parlak tavan: Parlak pirinç tavan uygulanırsa çok şık bir görünüm kazandırır. Pirinç yüksek tavan, yüksek teknoloji veya modern bir stil oluşturmak için çok iyi bir seçimdir. Parlak tavan sistemi çok şık bir görünüm oluşturmak için çok düzgün bir şekilde seçildi, bu bir seçim.

Mat tavan: Mat tavan, klasik ve zarif tavan sistemleridir. Tavan tavanının mat dokusu, insanlar için harika bir keşiftir. Böylece, mat doku, iç mimaride klasik görünüme muhteşem bir görünüm kazandırır. Mat gergi tavanların geleneksel tavan sistemleri ile ortak yönü vardır ki,bu da mat gergi tavanın hiç bir şekilde yansıma vermez. Mat gerdirme tavanının bu özelliği dikkatini dağıtmaz ve ana kaliteyi arka plana atmaz.

Saten Germe Tavan: Parlak gergi tavanları fazla iddialı,mat tavanları ise donuk bulan müşterilerin seçimi saten gergi tavan modelidir. Müşterinin seçimi saten streç tavan. Saten tavan germe tavanına bakmayın. Tavan için kullanılan evrensel malzemelerden yapılır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.