Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan da Bilmeniz Gerekenler » Gergi Tavan Denilince Aklınıza Ne Geliyor.?

Gergi Tavan Denilince Aklınıza Ne Geliyor.?

Gergi Tavan deyince aklınıza ne geliyor?

Hayal edebildiğiniz her şeyin yaşam alanlarınızda hayat bulduğunu düşünün. Bu nasıl mümkün olabilir?
Gergi Tavan veya Germe tavan sistemleri ile hem yatay hem de dikey alanlarda üç boyutlu harikalar oluşturmanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey konusunun uzmanı barisol tavan sistemini uygulayan profesyonel bir firmadan destek almanız.
Yaşadığınız alanlara derinlik katacak, görsel bir şölene dönüştürecek, misafirleriniz veya müşterilerinize keyifli anlar yaşatacak bu yeni sistem sadece hayal gücünüzün sınırlarına kalacak şekilde üretilebiliyor.

gergi tavan denilince aklınıza ne geliyor
Uygulaması ustalık isteyen, özel malzemeler ve uygulamalar ile yaşam alanlarınızı daraltmadan genişleten, ufkunuzu açan bu yeni sistem de aklınızda ki tasarım öncelikle dijital ortamda oluşturulur. Arkasından özel baskı teknikleri ile dijital baskı işlemi özel bir kumaş üzerine geçirilir. Uygulamanın yapılacağı tavanda özel gergi tavan profilleri ile ön montajlama işlemi yapılır. Arkasından özel baskı ile hazırlanmış kumaş bu profillere geçirilerek germe işlemi yapılır, uygulanacak tasarım veya kumaşa göre ısıl işleminde kullanılabileceği bu teknik ile germe tavan tamamlanmış olur.
Artık size kalan bu harika tasarımın keyfini çıkarmak ve misafirleriniz veya müşterileriniz için ortaya çıkan bu nezih ortamda mutlu dakikalar geçirmektir.
Barisol gergi tavan sistemleri olarak piyasada bilinen bu yöntem için pvc tavan sistemi veya gergi tavan sistemi de denilmektedir. Avrupa ve Amerika da Stretch Ceiling olarak geçen bu sistem uzun yıllardır uygulanmaktadır.

Gergi tavanın önemine değinmek gerekirse, uygulandığı ortamda hem görsel bir derinlik kazandırması, hem de oldukça sağlıklı olmasıdır. Özellikle ticari işletmelerde mekana kattığı değer gözden kaçmayacak bir unsurdur.
Gergi tavan sistemlerinin maliyetleri ise, ilk yatırım maliyetine göre değerlendirmek gerekirse, mekana kattığı değerden dolayı artan müşteri sayısı ve kalitesi ile kendisini kısa zamanda amorti ediyor olmasıdır. Bu sistemlerin kalite, gösteriş ve rahatlığının yanında uygulama maliyetlerinin çok fazla olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.
Siz en iyisi en yakınınızda ki gergi tavan uygulaması yapan profesyonel bir kuruma gidip barisol gergi tavan sisteminin uygulaması ve maliyetlerini öğrenerek mekanınıza veya yatırımınıza değer katın.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.