Gergi Tavan Eyüp

Gergi Tavan Eyüp. İstanbul Eyüp  ilçemizde tüm bölgesinde en uygun fiyatlarla yüksek baskı kalitesinde ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.  Bir çok iç mekan tasarımları ve dekorasyonlarında kullanılan bu tür tavan aydınlatmaları artık İstanbul Eyüp ilçesinde tüm halkımıza hizmet veriyoruz.

Gergi Tavan Eyüp ile bir çok mekan daha şık daha estetik ve daha dekoratiftir.

Mat ve parlak gergi tavanlardan yapılan delikli gergili tavan tasarımı,gergili tavan sisteminin daha değişik ve daha ilginç sunumlarından daha bir tanesidir. Delikle tasarlanmış gergili tavan diğer tavan sistemlerinden üzerine açılan delikler ile farlandırılır.  Bu delikler farklı bir şekilde aydınlatılır ve odaya daha değişik bir ortam vermenize yardımcı olur. Tasarım dünyasının daha değişik bir tasarımlarından biri olan delikli gergi tavan nasıl yapılıyor bir bakalım.

gergi tavan ev uygulaması

Barisol Gergi tavan İç mekanların tavanlarında ve duvarlarında kullanılan bu tarz uygulamalar hem dekor amaçlı hem de aydınlatma amaçlıda kullanılmak üzere tasarlanmış sistemdir. Günümüzde artık i gergi tavan sistemlerini keşfettikten sonra iç mekanlarda en çok kullandığı dekorasyon ürünleri arasında ilk sıraya çıkmıştır.

Delikli gergin tavan türü,film üzerine çeşitli delikler açarak yapılır. Bu film üzerine açılan delikler kare ve ya yuvarlak olarak açılabilir.Deliklerin açılış şekli müşterinin isteğine göre ya karma karışık kaotik  bir şekilde açılır,  ya da aynı özel sırada,aynı düzende muntazam olarak açılarak yapılır.

Delikli gergin tavan aydınlatmasında,  aydınlatma sistemleri yapının içerisine monte edilir. Aydınlatma zamanı yapının içerisine armatürler takarken deliklerden gelen ışık,  odada fantastik bir aydınlatma oluşturur.  Bu arada en önemlisi ise kumaşın eşit bir şekilde vurgulanır.  Eğer aydınlatma lambaları filmin dışına uygulanmışsa,  gergili tavana uygulanmış delikler siyah noktalar şeklinde görünecektir. Bu da gergin tavanlarda ayrı bir resim görüntüsü yaratacaktır.

Türkü Bar ve Cafelerde gergi tavan uygulamaları, Gergi Tavan Eyüp, Gergi tavan Eyüpte uygulama, Eyüp gergi tavan, Eyüp Barisol tavan

 

Delikli gergin tavan uygulandığında ya tek parça olarak,yada her hangi diğer dokularla kombine edilerek tasarlanarak uygulanması mümkündür. Delikli gergi tavanın uygulanma alanları oldukça geniştir. Estetik çözümlere bağlı olarak çocuk odası tavanında herhangi bir şık firmanın konferans salonunda vs. yerlerde uygulanması mümkündür. Ayrıca delikli gergi tavan özel yapısı sayesinde delikli malzemeden yapılan gergin tavanlar yansıtma özelliğine sahiptir.

Gergi Tavan Eyüp, Gergi tavan Eyüpte uygulama, Eyüp gergi tavan, Eyüp Barisol tavan

Tasarımcıların en değişik ve şık tasarımların bir tanesi olan Delikli germe tavan uygulatmak isteyen müşteriler. Bamax şirketinin onlara sunduğu hizmetlerden faydalanabilirler. Hızlı ve kısa bir sürede istedikleri kaliteye sahip olmak isteyenler gergin tavan sistemlerini tercih ediyorlar.Siz de tercih edin memnun kalın.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.