Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Gaziosmanpaşa

Gergi Tavan Gaziosmanpaşa

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Gaziosmanpaşa ve diğer ilçelerde bir çok mekanda dekorasyon ve tavan aydınlatmaları olarak kullanılır. Gergi tavan sistemlerinin en önemli olan uygulamadan önce odanın ölçüsü, stili dikkate alınmasıdır. Doğru düşünülen tasarım en küçük odayı bile daha büyük göstermeye yardımcı olacaktır. Sadece gergi tavan sistemini doğru kullanmayı bilmek gerekir.

Gergi Tavan Gaziosmanpaşa

Barisol gergi tavan sistemi Gaziosmanpaşa ve mahallelerinde bir çok mekanda uygulama yapmaktadır. Bu sistemlerin özelliklerinden biride aynı özelliklerini uzun yıllar boyunca korumalarıdır. Klasik tavan ve duvar kaplama tasarımların ömrü göz önüne alındığında gergi tavan daha uzun ömürlüdür. Bundan dolayı çok tercih edilir. Ve son derece ekonomik bir uygulamadır. Gaziosmanpaşa Gergi tavan günümüz teknolojisinde etkili şekillerde uygulanıp kullanılmakta, ve özellikle de kapalı hamam, spa, havuzlarda, ve termal havuzların da buharlardan etkilenmediği için de uygun görünmesinin yanı sıra birçok farklı yaşam ve iş alanlarında uygulanmaktadır.

Gergi tavan Gaziosmanpaşa
Gergi tavan Gaziosmanpaşa

Gergi tavan tasarımları ve modelleri sadece aydınlatma malzemeleri olmamakta. Gergi tavan ürünlerinin dünyada en sık kullanıldığı alanlarda yüzey kaplamalardır. Klasik olan tavan tasarımları kullanım sürelerine bağlı olarak da oluşturduğu deformasyonları hiçbir tanesi ise gergi tavan ürünlerinde yaşanmaz. Bütün ürünlerimiz ise oldukça dayanıklı, esnek yapısı sayesinde kullanım ömürleri boyunca  ilk günkü tasarım görünümlerini korumakta. Aynı zamanda kesinlikle boya, tamir, ve bakım istemez.

Geniş oda gergi tavanlarının uygulanmasında her türlü gerdirme tavanı uygulamak mümkündür, ancak tabii ki uygulandığında daha uygun ve pürüzsüz olan gergi tavan serisinin kullanılmasında daha fazla fayda vardır. Örneğin, PVC filmden yapılmış germe tavanlarında görülüyor. Bu eklemler ışıkta daha belirgindir. Geniş bir oda streç tavanının uygulanmasında en iyi seçim kumaş gergi tavan olacaktır. Kumaş gergi tavanının uygulanmasında birleşme yeri olmayacaktır.

Gergi tavan Gaziosmanpaşa
Gergi tavan Gaziosmanpaşa

Büyük tavanlar kullanıldığında, büyük boyutlu resimler kullanılabilir. Denizde renklendirilmiş tavanlar, gökyüzü renklendirilmiş tavanlar, stilize resimler veya diğer istenen resimler olabilir. Bir resim seçerken göz önünde bulundurulması gereken tek şey, gergi uygulanmadan önce resim odasının diğer tasarımıyla uyum içinde olmasıdır. Germe paneline doğru uygulanan resimler oda tasarımını tamamlayacak ve daha canlı görünmesini sağlıyor.

Gaziosmanpaşa Germe Tavan Uygulaması

Barisol gergi tavan baskılarında büyük ölçüye sahip resim olmalıdır. Çözünürlük daha parlak olmalıdır. Böylelikle, görüntü basılınca daha aydın ve parlak şekilde çıkar. Büyük modüler oda germe tavan uygulaması durumunda, daha fazla kumaş gergi tavan seçilmelidir. Kumaş gerici tavanı kesintisiz olarak uygulanır. Dikiş gerekse bile, boyanmış olsa bile ışık altında görünmez. Bu, daha pürüzsüz bir yüzey elde etmenize yardımcı olacaktır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.