Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Mecidiyeköy

Gergi Tavan Mecidiyeköy

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Mecidiyeköy Tavan dekor sistemleri ve aydınlatma ile (diğer gergi tavanları gibi), LED aydınlatma alanında kullanılan yeni bir trend materyalidir. Bölgeye derinlik hissi veren ve estetik bir görünüm kazandıran bu dekoratif ürün, ısıtma yöntemiyle istenilen şekle girebilir.

Gergi Tavan Mecidiyeköy

Alüminyum profiller ile membran olarak işlev gören PVC esaslı membranlar gerilerek gergi tavan sistemleri uygulanır; Lake, saten, metalik, şeffaf ve renklidir. Her bir dokunuş kendi özelliklerine sahipse, streç tavan sisteminin uygulama ile uyumluluğuna göre seçenekleri artırır.

Bu seçeneklerden, zevkinize uyan renkleri ve desenleri seçebilir ve görmek istediğiniz görüntüyü evinizde veya ofisten alabilirsiniz.

Gerilme tavan sistemleri, yuvarlak, dikdörtgen, düz, dalgalı ve kare olabilir, birçok geometrik şekle sahiptir; PVC (polivinil klorid) malzeme, malzemeden yapılmıştır ve esnek bir yapıya sahiptir. Bu esnek yapı sayesinde ölçülmesi kolay olmasının yanı sıra, kullanılan yere göre farklı tasarımlar yaratmak mümkündür. Asimetrik, üç boyutlu, yuvarlak gibi pek çok farklı forma giren bir streç tavan sistemi ile yaratıcılığınızı kullanarak yeni desenler yaratabilirsiniz.

HD Gergi Tavan çiçek basılı

Gergi Tavan Sistemleri, Mecidiyeköy’de Yüksek Kalitede Ve Modern Görünüş Sağlar.

Gergi tavan sistemleri maliyet açısından ekonomik ve uzay olarak kullanılabilir; Birçok yerde kaliteli ve modern bir görünüm. Özellikle yeni evlerde fark edilen gerdirme tavanı; Okullar, kafeler gibi işletmeler, okullar, hastaneler, oteller, diskolar, alışveriş merkezleri ve diğer pek çok sergilere ev sahipliği yapan galerilerde de kullanılır. Günışığı efekti, gergi tavanının yerleştirildiği iç kısımda oluşturulur; Hem göze hem de göze hitap eden bir etki sahneye çıkar.
Germe tavan dokusunun tiplerinden biri dijital baskı gerginliğinin tavanını; Doğa, manzara, soyut efektler, deniz ve gökyüzü teması gibi geniş desen desenleri tercih edilir. İçeride hoş bir görünüm oluşturan bu sistemin tercih edildiği alanlarda çözücüler kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Pastane, kafe, sanat galerisi ve dış mekan tabelaları gibi alanlarda daha çok tercih edilir.

Gökyüzü paneli streç tavan, bölgeye açıklık getiren ve gerçeği simüle eden bir tavan dekorudur. Ev veya ofis ortamı gibi kişisel alanlarda genellikle tercih edilen bu tavan aralığında; Duvara monte edilmiş cam görüntü oluşturmak için baskıda bir tavan ızgarası uygulanır.

HD Gergi Tavan koridorda

Şeffaf / aydınlatmalı germe tavanı, aydınlatma amacıyla kullanılan ancak aynı zamanda modern bir görünüm sağlayan bir tavan sistemidir. Genellikle iş yerlerinde tercih edilen şeffaf gerdirme tavan, yalın ve kaliteli yapısıyla evlerde de tercih edilebilir. Bu gerdirme tavan sisteminde, ön aydınlatma için aydınlatma donanımının ayrıntılı bir seçimini yapmak gereklidir.

Akustik tavan sistemleri, binadaki delikler sayesinde odadaki sesi absorbe eder ve geri bildirimi pozitif enerji olarak uygular. Aydınlatma ve uygun bir akustik ortam yaratmak için kullanılan bu sistem, gürültülü ortamlarda Disco, bistro ve pub daha çok tercih edilir. Trump Towers gergi tavan uygulamasına baklamısınız.

Mükemmel bir görüntü üreten üç boyutlu gerdirme tavan sistemi, her form üzerine giyilebilen tavan kumaşını yerleştirerek elde edilir. Birçok dekoratif şekle sahip üç boyutlu bir sistemde, kat derinliğinde Hafif, mat veya cila yakalanabilir.

Havuzlar, spor salonları, hamamlar ve alışveriş merkezleri gibi ortak alanlarda pürüzsüz bir dokuya sahip lake tavan sistemleri tercih edilir. Parlak yapısı sayesinde, yansıma yaratan ve daha geniş görünmesini sağlayan görüntü ile hafif bir derinlik hissi yaratır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.