Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Hakkında » Gergi tavan özellikleri

Gergi tavan özellikleri

Kategori Gergi Tavan Hakkında 0

Gergi tavan özellikleri ile diğer tavanlardan ayrılmaktadır.

Gergi tavan özellikleri ile sadece günümüz şıklığından değil eski tarihten bugüne dek gelişimiyle incelenmesi gereken gergi tavan sistemleri dünyanın ilk tavana özel dekorasyon çeşidi olarak bilinir. Tavanın sistemi her ne olursa olsun uygulanabilirliği sağlanan bu sistem rahat temizlenebilir toz nem su gibi etkilerden etkilenmemesi gibi özellikleri sağlar . Hafif olması dışında pratik montaj da getirir. germe tavanın esnek olması binaların yıllar geçtikçe uğrayacağı deformasyonu engellemeyi sağlar aynı zaman da deprem sarsılma gibi durumlarda da asla zarar vermez.

Gergi tavan özellikleri

Gergi tavan özellikleri ile tavanlar şekillenmektedir.

Germe tavan özellikleri  kullanmak için seçeceğiniz alana ve tamamen sizi zevkinize göre şekillendirecek metalik transparan ,mat lake ,süet gibi doku seçenekleri barındırır. Germe tavan özellikleri sudan etkilenmez bakım ve boya gereği yoktur üzerine ankastre aydınlatma koya bilirsiniz . arkasından aydınlatma yapıp soft ışık kaynağı olarak da kullana bilirsiniz. hafif aynı zaman da 200 metre kare yangından alev almaz . hijyenik,esnektir. kısa sürede kolaylıkla montajı yapılır. üzerin de resim baskı yapa bilirsiniz çıkartma ayrılma sorunları olmaz.

Kolay Montajı özelliği ile daha çok tercih edilmektedir.

Gerektiğin de sökülüp montajı da yapılır. Germe tavan özellikleri eski dönemler de mısır, yunan uygarlıklarında ki yüksek geliri olan kişiler ipeksi kumaştan oturdukları konakların salonlarında zengin durmasını sağlarmış. Ancak bu ilkel gergi tavan çeşitlerin de sorun meydana getirirdi. Yeterince gerdirilme yen ipek zamanla sarkar, zarar görür veya parlaklığı yitirebilir. Germe tavan özellikleri  ile mükemmel mekanlarda kaliteli bir tavan dekoru sizleri bekliyor. Hem baskılı hem üç boyutlu tavan dekorları ile sıra dışı  bir tasarım sunar. Eğer gergi tavan baskı görselleri içinden beğenmediğiniz görseller var ise sizlere 55.000.000 dan fazla görsel sunan shutterstock.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yapmanız gereken istediğiniz görseli aramanız.

transparan- gergi tavan, gergi tavan, barisol tavan, gergi tavan özellikleri

Gergi tavan özelliklerin de üzerine UV baskısı yapıla bilir . İster aydınlatma ister dekorasyon şeklin de kullana bilirsiniz. Germe tavan da esnek olması deformasyonlara karşı dayanıklı olmasını arttırır. Yırtılmaz ve aynı zaman da üzerine gele bilecek herhangi ağırlıklarından dolayı şekli bozmaz. rengi solmaz 15 yıl garantili su ve nemden de etkilenmez . Avrupa B1 sertifikası dahi vardır. Germe tavan sistemleri sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girer ve çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanma tekniğidir.Gergi tavan düz dairesel ve diğer geometrik formlu tavanlarda yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radius lu uygulamalara imkan sağlar.

Tavan dekorasyonlarında gergi tavan önemi;

Pvc gergi tavan özellikleri ile tavan dekorasyonlarında ilk sırada kullanılmakta olup en çok tercih edilen ve en çok uygulanan bir tavan dekorasyon ürünüdür. Ve bir çok avantajı vardır. Gerek tasarımsal, gerek her forma girebilmesi açısında tercih edilir. Özel alüminyum profilleri sayesinde uzun yıllar özelliğini asla kaybetmez. Pvc Gergi tavan Sağlamlık açısından bakıldığı zaman diğer tavan maliyetlerine göre gaye uygun ve ekonomik bir tavan dekor sistemidir. Aydınlatma açısından çok avantajlı olup %85 elektrik tasarrufu sağladığı gözlemlenmiş ve kanıtlanmıştır. Bu enerji tasarrufu sayesinde ise yaklaşık 6 ay içerisinde kendi maliyetini elektrik harcamasına gidecek maliyetle amorti etmektedir. Diğer dekoratif aydınlatmalı tavan maliyetlerine bakıldığında diğer tavan sistemleri daha pahalı olup elektrik tasarrufu bunun kadar sağlamadığı görülmüştür.

gergin tavan ofis uygulaması, gergi tavan özellikleri

Tavan aydınlatmalarında ve dekorlarında pvc gergi tavan

Her ne kadar diğer tavan modelleri piyasada olsa da Pvc gergi tavan özellikleri ile öne çıkmaktadır. Ve hemen her alanda kullanıldığı görülmüştür. İç mimarların en çok kullandığı tavan dekorasyonların daki üründür. Hem aydınlatma açısından hem de dekor açısında iç mimarlara ve mimarlarımıza kolaylık ve tasarım özgürlüğü sunmaktadır. Buda en büyük avantajlarında biri olup tercih edilme sebebidir.

Bir mekan düşünün her şeyi çok güzel tasarlanmış tavanın ve duvarlarına kadar. Fakat uygulamaya gelindiğinde tavan dekoru çok zor, peki burada ne yapılmalıdır. İşte tam burada germe tavan sistemleri ortaya çıkıyor ve bu zor olan yükü tek başına hallediyor. Bu da mimarlarımız da tasarım özgürlüğü ve basit bir şekilde uygulanmasını hedeflemektedir. Önemli olan da zaten budur. Müşterilerin isteklerini ve mimarlarımızın beklentilerini karşılamasıdır. Eğer dekorasyon ürünleri tasarımların isteklerini karşılayamazsa pek tercih edilen bir ürün olmaz. Bu o ürünün kullanılmamasına ve piyasadan kaybolmasına yol açar. Kesinlikle dekorasyon ürünleri müşterilerin ve mekanın tasarım açısından beklentilerini karşılaması gerekir.

Her zaman gergi tavan özellikleri ile öne çıkıyor

Pvc Gergi tavan sistemleri her mekana uygulanabilir ve özel yaşam alanlarımızda özel mekanlarımızda kullanılabilmektedir. Transparan pvc gergi tavan kumaşlarının ışık geçirgenliği özelliği sayesinde istenilen görsel UV baskı teknolojisi ile baskı yapılarak kullanılabilmektedir. Bu baskı teknolojisi diğer baskı teknikleri ile aynı gibi gözükse de aynı değildir. Gergi tavan kumaşları baskı esnasında boyayı emer ve Docan S3200 UV baskı makinesi ile UV ışıkları sayesinde anında kurur. Basılan bu kumaşlar asla baskı sonrası koku yapmaz ve herhangi bir dış etkenden bu boya etkilenmez. Bundan dolayı sadece ve sadece UV baskı teknolojisi ile basılmalıdır. Başka bir baskı tekniği gergi tavan sisteminde kabul edilmez.  Bu tür tavan sistemlerine Barisol tavan sistemi de denilmektedir.

Gergi tavan özellikleri kadar gergi tavan markası da önemlidir.

Güvenilir bir firma sizin istekleriniz doğrultusunda size en uygun tercihleri sunabilir, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünebilir. Size sadece duygularınızı işin içine katmak kalır. Sizler için gergi tavanı en kolay hale getirecek firmalar içinde bizden yardım almanızı öneririz. Doğru firmalar ile anlaşacağınızı biliyoruz. Fakat bir diğer nokta ise elbette ücretleri olacaktır. Ürünler kaliteli olabilir fakat günümüzün ekonomik koşullarına göre fiyatları uygun ve satın alınabilir olmalıdır. Dünya üzerinde bu tavan türleri içinde en iyi markaları bünyemizde barındırıyoruz. Ürünlerimizin içinde bu markalar en baş köşededir. Çünkü kaliteyi her zaman müşterilerimize sunuyoruz. Fakat yüksek fiyatlar ile değil küçük kar marjları ile sizlere sunuyoruz. Tüm tavan dekorasyonlarında ve ev, iş yeri, mağaza vb. tüm mekanlarda sizlere hizmet veriyoruz. Gergi tavan fiyatları sayfamızdan fiyatlarımızın ne kadar ekonomik olduğunu görebilirsiniz. Aydınlatma veya tavan dekoru, iş yeri dekoru,i tadilatı ve yenilemelerde işimizin gereği hizmetlerimizi sunuyoruz. Hem fiyatlarımızın uygun olması hem de ürünlerimizin kaliteli olması ve ayrıca konusunda uzman personeller ile çalışmaktayız.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.