Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Pendik

Gergi Tavan Pendik

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Pendik. Yıldızlı gergi tavanları foto baskı yardımı ile yapılan türleri de diğer çeşitleri gibi aynı malzemeden yapılır ama üzerine yıldızlı gökyüzü görseli basılır. Barisol Gergi tavan hazırlanan malzemeler:

  • Poliefir kumaşlar. Bu kumaşlar poliüretan ile emprenye edilir.
  • Hafif PVC film . Bu filmler kadmiyum içermez.

Gergi Tavan Pendik

Bu ürünlerin hazırlama tekniklerine ve kalitesine göre kaliteli ürünler üreten ülkeler olarak, Avrupa modelleri olan şu ürünler gösterebiliriz: Almanya, İtalya ve Fransa’da da üretilmektedir. PVC film, hem renk seçiminde hem de çeşit çeşitlerinde daha zengindir.

PVC film üreten ülkeler arasında Çin de görünmektedir. fakat Çinde üretilen malzemeden her kesin bildiği gibi kimseye hayır gelmemektedir. Bu ürünler 5m uzunluğunda üretilerek daha geniş alanlara uygulanmaları için kullanılmaktadır. Fakat kalite belgesi yoktur. Artık kim gereken bakımı yapıp uzun süre kullanabilirse artık.

Yaprak baskılı HD Gergi Tavan, Maltepe Gergi tavan, Maltepede gergi tavan

Germe tavan kumaşı seçerken daha kaliteli ürünler seçerken dikkatli olun. Gergi tavan kumaşlarında fotoğraf baskılı ürünler kullanırken, görselin hangi metoda basıldığına ve bu kumaşların ne kadar iyi boya ile baskı yapıldığına dikkat etmek önemlidir. Solvent püskürtme boya ile baskı yapılmış ise, bu ürün kesinlikle Çin malı ürünleridir. Bunları kesinlikle almamalısınız. Bildiğiniz gibi solvent içeren ürünler sağlığa kesinlikle zararsızdır ve birçok zarara sahiptir. Bu nedenle, tavan markası ve menşei istemeksizin herhangi bir ürün satın almayın.

Gergi Tavan Pendik Fotoğraf baskılı (yıldızlı, Gökyüülü, Çiçekli, Yapraklı,) tavan montajı aşağıdaki şekilde yapılır:

Öncelikle, LED aydınlatma ürünleri en uygun yere yerleştirilir.
Profil için uygun yer seçilir, işaretlenir ve sabitlenir.

Net elyaf için germe veya elyaf ipliklerle takılır ve sahte tavan diğer ışık kaynakları yardımıyla kurulur.
Kanvas monte edilmiştir. Işık kaynağının yerleştirilmesi ile ilgili olan her iki delik de onlara yerleştirilir ve kurulum işlemi yapılır. Son olarak gergi tavan kapağı sabitlenir.
Fotoğraf baskılı yıldız saplamalı tavan tipini kendi ellerinizle uygulamanız mümkündür. Tabii ki, çok fazla harcama yapmadan doğru olanı monte edebilmek için eseri master bırakmak daha iyidir.

HD Gergi Tavan koridorda. Gergi tavan Pendik

Sadece bizi aramakla yıldızlı gergi tavan hem foto baskılı türünü,hem de doğal ışıklar yardımı ile özel olarak tasarlanan türünü çok kısa bir zamanda mekanınızı isteyerek seçtiğiniz köşesinde göreceksiniz. Daha estetik, ve daha romantik huzurlu ortam arıyorsanız siz de evinize yıldızlı gergi tavan uygulatın.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.