Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Şile

Gergi Tavan Şile

Kategori Gergi Tavan 0

Barisol Gergi tavan sistemleri tasarım ve dekorasyon için Şile ilçesindeki hayallerinizi yerine getirmeye geliyor. Gergi tavan sistemi sadece tavan için değil aynı zamanda duvarlar ve dekoratif amaçlı da yapılabilir. Görselliği sayesinde mükemmel görüntü sağlar.

Gergi Tavan Şile ve Ağva’da

Gergi tavan dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir. Dairesel, düz, ve diğer geometrik formlu tavanlarınızda harikalar yaratır. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has tavanlarda özgün tasarım imkanı sunar.

Su ve nemden asla etkilenmez. Boya ve bakım gerektirmez. Temizlenebilir. Dahili aydınlatma armatürleri üzerine yerleştirilebilir. Gergi tavan Arkadan aydınlatma ile yumuşak bir ışık kaynağı olarak kullanılabilir. Ateşte hijyeniktir, kesinlikle yanıcı değildir. Ultraviyole ışınlardan hiçbir zaman etkilenmez. Kısa sürede monte edilebilir ve üzerine kolayca basılabilir. Çatlama, ayırma gibi sorunlara neden olmaz. Gerekirse sökülebilir ve yeniden monte edilebilir.

Şilede yatak odalarında gergi tavan
Şilede yatak odalarında gergi tavan

Gergi Tavan Şile şık ve pırıl pırıl kusursuz görsel tamamlanmaktadır. Gergin tavan uygulamasında cilalı dokulu ürünler tercih edilebilir. Göl tarzı tansiyon modelleri şık, estetik ve pırıltılı dekorasyonları tamamlayıcı niteliktedir. Lake tonlarında parlak olan bu  malzeme, tavan üzerindeki dekorasyonu sağlayarak dekorasyona bütünlük sağlar. Bu uygulamada, çok geniş bir renk seçeneği var. İstenilen renk seçilebilir ve seçilen germe tavan malzemesi herhangi bir ortama sığar.

Kendi şovunun yanı sıra, parlak ve şık özelliğinden dolayı çok şık bir estetik görüntü sağlıyor. Gergi Tavan Şile Aynı zamanda, mekana yansımalarını mükemmel şekilde yansıtır. Bu malzeme, diğer odaların yanı sıra lakeli mobilyaların bulunduğu mutfak ve yatak odası gibi odalardaki dekorasyonun mükemmel bir görüntüsünü sağlar.

3 Boyutlu doku modelleri de firmamız tarafından Lake dokulu gergi tavan modelleri kullanılarak hazırlanmaktadır. 3 boyutlu gergi tavanları, ekip tarafından gerginlik malzemesi belli ölçülerde 3 boyutlu olarak hazırlanmış bir metal iskelet üzerine konarak hazırlanmaktadır. Bu modeller ağırlıklı olarak alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler ve iş merkezleri gibi büyük yapılarda bina dekorasyonunda fark yaratmak için kullanılır.

Bu esneklik sayesinde, her proje ve alan için tavan ve duvar tasarımı sağlar. Mimari ve dekorasyona uyumlu mat, lake, saten, metalik, hijyenik ve şeffaf gibi çeşitli dokular sayesinde geniş renk seçenekleri size olağanüstü çözümler getiriyor. Göl ürünleri % 85 yansıtma özelliği sayesinde mekanlara derinlik hissi verir.

 

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.