Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Hakkında » Gergi tavan sistemlerinde harikalar

Gergi tavan sistemlerinde harikalar

Gergi tavan ile mükemmel bir tavana kavuşmak isterseniz lütfen Bamax gergi tavan sistemlerini seçiniz.

Özel yaşam alanlarında mükemmel bir tavan dekoruna ihtiyacınız var ise kesinlikle gergi tavan sistemlerini tercih etmelisiniz. Hem dekoratif bir ürün olup hem de aydınlatma ihtiyacına da cevap vermektedir. Böyle dekoratif ürünleri Bamax markası, Avrupa ce belgesi ve Türkiye standartları belgeli ürünleri tercih etmelisiniz. Bu tür ev dekorlarında ve iş yeri tavan dekorlarında her zaman kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz.

Bir çok tavan dekorasyonlarında kullanılan germe tavan hem dekoratif hemde aydınlatma sistemleri olarak kullanılır. Bu bağlamada peki nasıl bir marka ve kumaş seçilmelidir. Bu tür seçimlerde nelere dikkat etmeliyiz. İşte tam da bu konuda sizlere yardımcı olmak ve kaliteli bir germe tavan kumaşı seçmek için bizimle müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurmanız gerekiyor. Bamax germe tavan kumaşları ile Türkiye’de lider bir konumda olarak satışlarını ve servislerini sürdürmektedir.

Bir evde değişik renklerde ve dokularda gergi tavan uygulaması.

gergi tavan ev uygulaması

Yukarıdaki resimde dijital baskı gergi tavan sistemi uygulanmış olup mükemmel bir derinlik ve tavan dekoru oluşmuştur. Bu tür uygulamalarda tavan kumaşının arkasına led aydınlatma kullanılmış olup bu tür led aydınlatma ürünlerinde Samsung veya Osram Led chipleri kullanılmalıdır. Bu tür uygulamalarda Şerit Led veya Pcp led kullanılır. Pcp ledlerde soğutma üniteleri mevcut olup daha kaliteli ve daha uzun ömürlüdür. Şerit ledler de uzun ömürlüdür fakat led soğutma üniteleri yoktur tavana yapışma özelliği ile uygulanır ve montajı yapılır. Her iki led uygulamasıda bu tür tavan dekorlarında ve uygulamalarında kullanılır. İkisini de tavsiye ediyoruz fakat bütçeniz biraz daha uygunsa kesinlikle pcp led uygulatmanızı tavsiye ediyoruz.

gergi tavan ev uygulaması, ışıklı gergi tavan, germe tavan, barisol tavan

Yukarıdaki resimde ise aynı mekan fakat tavan uygulanan gergi tavan modeli ışıklı doku olup aydınlatmada mükemmel sonuçlar elde edilmiştir. Bu tür evlerde veya iş yerlerinde aydınlatma teknolojileri olarak kullanılır ve sonuç yukarıda belirtildiği gibi mükemmeldir. Tavan aydınlatmalarında kullanılan bu tür uygulamalar soft bir ışık verir ve asla gözü yormaz. Işık dağılımı mükemmeldir. Böyle bir ışık dağılımı yapabilen başka bir ürün bulunmaz veya üretilmemiştir. Sadece gergi tavan kumaşlarında olan bu tür uygulama hem ışık dağılımı hem dekor ve tavan dekor ve tavan dekoru olarak iç mimarların tavsiye ettiği ve uyguladığı bir tavan uygulamasıdır.

Başka ürünlere bakmak isterseniz lütfen buradan  gergi tavan ana sayfaya gidin.

 

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.