Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Sultanbeyliği

Gergi Tavan Sultanbeyliği

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Sultanbeyliği ve mahalleelerinde iç mekan ve evlerde mükemmel bir dekor sunar. Muhteşem bir tavan aydınlatmasında gergi tavan kullanmalısınız.  Tavan dekoru her mekan için önemlidir. Dekor insanın gönlü rahatlatır, huzur buldurur. Bir nebze sıkıntıdan uzaklaştırır. Bizde Bu huzura Barisol Gergi Tavan dekorasyon firması olarak harika tasarım sunmaktayız.

Gergi Tavan Sultanbeyliği

Eğer sıradan tavanlar artık sizi rahatsız edip sıkıyorsa, evinizde değişiklik yapmak isterseniz o zaman ilk önce tavandan başlayın. Bu bakımdan, en başarılı yardım size LED ışıklarıyla aydınlatılmış şeffaf gerilim tavanını gösterecektir. Bu çözüm yöntemi hem iç dekorasyonda hem de fonksiyonel bir unsur olarak kullanılabilir. Şeffaf gerici de bir aydınlatma tipi olarak kullanılabilir. Tavan aydınlatması, boş tavan yerine tavan bezi ile led aydınlatma uygulayarak yapabilirsiniz.

HD Gergi Tavan ev uygulaması

Transparan gergi tavan üretimi film ve kumaş ile aynı özelliklerdendir. Transparan gergi tavan  tasarım ve üretimi diğerlerine kıyasta daha düşük yoğunluğa sahiptir ve böylece bu düşüklük de filmi transparan yani şeffaf yapar.Transparan gergi tavan seçimi yaparken ışık geçirgenliği derecesine göre seçim yapılır.Bu ürünü seçerken de ışık geçirgenliği %50 olan ürünler seçilmektedir.

Tekstiller hakkında konuşurken, şeffaf bir kumaşın diğer yöntemlerle yapıldığını söylemek gerekir. Kumaş yarı şeffaf kumaş olarak bilinir. Burada ışık geçirgenliği %50 olarak yapılır. Burada ışık malzeme üzerinden çok sayda delikleri farklı olabilir. Böylece, tavan ışık geçirgenliği delik sayısına ve çapa göre değişir. Küçük delikli seçenekler var ve büyük bir delik var.

HD Gergi Tavan otel koridor

Gergi Tavan Sultanbeyliği tavan aydınlatması en uygun ışık kaynağı LED şeritleri olarak düşünülür. Bu ışık kaynağı elektrikten tasarruf etmenizi sağlar.  Yararlıdır ve ısınmaz, uzun süre kullanıldığında bozulmaz, bu nedenle uygulama esnasında hasar gören lambaları değiştirmenize gerek yoktur. LED ışık lambaları  diğer ışık lambalarında daha güçlüdür. Daha geniş bir yüzey üzerinde kullanılan bu ışıklar, onlara güçlü bir ışık akışı vererek çevreyi daha iyi aydınlatır. LED ışıkları, ışığın parlaklığını değiştirme seçeneği sunan renklerini değiştirme yeteneğine sahiptir. Böylece parlak ışıktan bıktığınız da renk seçebilirsiniz. Transparan gergi tavan yapımında kullanılan LED ışık sistemi ışığının çeşitli tonlarda değiştirilebilmesi için uzaktan kumandalar kullanılır ki,bu da yerinizden kalkmadan,çok rahat bir şekilde ışığın değiştirilmesi için daha çok kullanışlıdır.

Transparan gergi tavan sistemini beğenen insanlar bu sistemden istedikleri alanda kullanabilirler.İster evler,ister sosyal alanlar, ofisler, iş yerleri, vb. fark etmez. Barisol gergi tavan Her alanda kullanılması mümkün olan şeffaf gergi tavan uygulandığı yere değişik ve eğlenceli bir ortam katacaktır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.