Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Sultangazi

Gergi Tavan Sultangazi

Kategori Gergi Tavan 0
Gergi Tavan Sultangazi. Tasarımda estetik ve günümüz teknoloji ile görselliği ön planda tutar. Kocaeli ilimizin tüm semtine en güzel tasarım uygulanmakta Bu tasarımı yaparken asla kaliteden ödün vermeden en kısa sürede uygular ve teslim ederiz. Sultangazi Gergi Tavan konusunda uzman ekibimizle sizlere profesyonel hizmeti vermektedir.

Gergi Tavan Sultangazi ve Arnavutköy gibi ilçelerde tavan dekorasyonları ve tavan aydınlatmaları ile hizmet vermekteyiz.

Gergi tavan çeşitlerinden bir tanesi de çok çeşitli germe tavan sistemidir. Çok seviyeli germe tavan,kamusal alanlarda, evlerde, ofislerde, dairelerde kullanılacak ilerici bir teknolojidir. Çok seviyeli tavanları bizim şirket yardımı ile uygulanması size bir çok avantajlar sağlar:  Bamax Gergi Tavan  şirketi çok seviyeli germe tavan uygulamasında modern montaj teknolojisi uygular. Bu modern montaj uygulamaları alüminyum profilleridir.

Size çok seviyeli germe tavanları çeşitleri sunuyoruz. Çeşitleri kemerli, kubbeli, spiral, dalgalı, yuvarlak vb. gergi tavan çeşitleri. Herhangi bir aydınlatma uygulaması sunulmaktadır. Geleneksel aydınlatma, LED, neon, dekoratif tipler ustaca bir şekilde kullanılabilir. Uygulamada kullanılan alüminyum profiller tavanı daha çabuk uygulamaya yardımcı olur. Aynı zamanda daha dayanıklı, güvenilir ve kaliteli olmasını sağlar. Daha geniş alanlara uygulandığında çok katlı germe tavanları daha iyi bir şekle sahiptir. Herhangi bir renge uygulamak mümkündür. Modern çok katlı streç tavan, pek çok açıdan birçok çok seviyeli streç tavanından farklıdır. Bu özellikler hem işlevsel hem de estetik olarak değişir:

Kompleks germe tavanları her zaman bireydir. Çok katlı germe tavanları çeşitli renklerle monte edilebilir. Doku, kumaş ve renk isteğe bağlı olarak değiştirilebilir. Fırının her köşesi farklı bir alana dönüştürülebilir.

Bunları aynı anda çeşitli aydınlatma sistemleri ile birleştirmek de mümkündür.
Bu, etkili, pratiktir. Arka aydınlatma sistemi sayesinde daha popüler.
Hız tasarımı ile görsel olarak yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz.
Çok amaçlı odalar için stüdyo amaçlı daireler için ideal bir seçimdir. Bu sistem oda farklı alanlara bölmek için çok iyi bir yöntemdir.  Gergi tavan uygulaması sayesinde iletişim, havalandırma ve alarm sistemleri çok iyi saklanabilir. Gergi tavanları her yere uygulanabilir. Barisol tavan, farklı tipte gergi tavan sistemi, uyguladığınız her köşeye farklı renkler, farklı desenler ve farklı görünümler vermenize yardımcı olur. Evinizin ve diğer alanların daha çeşitli olmasını istiyorsanız, her köşede farklı bir ayar görmek istiyorsanız çok katlı barisol tavan arasından seçim yapın.
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.