Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Teknolojisi

Gergi Tavan Teknolojisi

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan teknolojisi ile aydınlatmada çığır açmış bir dekorasyon ürünü olarak uygulanmaktadır. Günümüzde teknoloji o kadar hızlı gelişmekte ve o kadar akıllı sistemler oluşturulmaktadır ki, ev ve iş yeri dekorasyonlarında bu teknolojik ürünlerde yerini almaktadır. Bunların yanında tavan aydınlatma ve tavan dekorasyonları gün geçtikçe gelişmektedir. Bu gelişmelerden pvc germe tavan sistemleri de teknolojik olarak gelişmiştir. Artık tavan aydınlatmalarında Akkor lamba veya florasan lambalar tarih olmuş ve yerini en yeni aydınlatma teknolojisi olan LED aydınlatma armatürlerine bırakmıştır. LED aydınlatması hem çok az elektrik harcamakta hemde çok iyi derecede diğer ampüller veya aydınlatma ürünlerinin yanında çok yüksek ışık vermektedir. Bu sayede aydınlatma ihtiyacı olan mekanlara daha az armatür veya led ampüller kullanılmaktadır. Hem aydınlatma ürünleri olarak az armatür kullanılmakta ve LED aydınlatma armatürleri daha az elektrik harcamakta yani % 80 e varan elektrik tasarrufu sağlamaktadır. Bu nedenle LED daha çok tercih edilmektedir. Artık günümüzde LED aydınlatma ürünleri fiyat olarak eski aydınlatma ürünleri olan Ampüller ve Florasan ürünler yanında hemen hemen aynıdır. Led ürünlerde garanti kapsamı içinde olduğundan artısı çoktur. Bu teknoloji sayesinde Gergi tavan sistemleri de led ürünler kullanılmakta ve led ürünlerin çok uzun süre aydınlatma sağladığından tercih edilmektedir.

Gergi Tavan Teknolojisi, gergi tavan, germe tavan teknolojisi,

Bamax gergi tavan sistemleri olarak biz tüm gergi tavan aydınlatmalarında şerit led dediğimiz led ürünleri kullanmaktayız. Bu şerit led ürünleri (Led chip lerinin yan yana dizilmesi ile oluşan yaklaşık olarak her şeritde 1.metre şeritde 100 ile 150 adet led chip bulunmaktadır.) ile hem homojen bir ışık kaynağı elde ediliyor hemde çok çok az elektrik enerjisi harcadığından aydınlatma ihtiyacı olan mekanlar daha az elektrik harcıyor. Gergi tavan kumaşlarının özel yapısı ile led teknolojisi birleşiminden kaynaklı mükemmel sonuçlar elde edilebiliyor.

Tavan aydınlatmasında çığır açan LED teknolojisi ile Renk değiştiren tavanlar elde etmek mümkündür. Artık duvarlarda aydınlatma açıp kapama için anahtarlar yoktur. Germe tavan aydınlatmalarında istenildiği takdirde uzaktan kumanda veya ses ile çalışan sensörler uygulanabilmektedir. Bu sensörler el şaklatması ile veya ses ile açılıp kapanmaktadır. Eğer aydınlatmada RGB denilen Renkli led ürünler uygulanırsa kumandasında istenilen renkli ışığı almak mümkün. Tavanlarınızda uygulanan aydınlatmayı istenilen renkte alabilirsiniz.

Gergi Tavan Teknolojisi

 

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.