Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Ümraniye

Gergi Tavan Ümraniye

Kategori Gergi Tavan 0

Ümraniye Gergi tavan uygulamalarında doğru şekilde projelendirme yapılması, kaliteli malzeme kullanılması ve yapılan işçilik ortaya kusursuz bir ürün tasarlanıp çıkması çok önemlidir. Tüm bu çizgilere azami önem verilerek yapılan uygulamalarda ise ortamların havası mükemmel şekilde değişir. Gergi tavan modelleri ortamlara modernlik katar.

Gergi Tavan Ümraniye

Ortamın süslemelerinde yarattığı çarpıcı etkiden başka, gergi tavan uygulamalarının pek çok avantajından bahsedilebilir. Yüksek kaliteli ve modern aydınlatmanın yanısıra gergi tavan modelleri ile aşağıdaki avantajlar elde edilir.

  1. Homojen bir aydınlatma elde edilir ve aydınlatma gözleri rahatsız etmez.
  2. Kullanılan LED aydınlatma sayesinde enerji tasarrufu sağlanır.
  3. Varsa, tavandaki mimari hataları en iyi şekilde gizlenmiş olur.
  4. Isı yalıtımı sağlanır ve küf oluşumu önlenir.
  5. Etkili ışıklandırma ve açık renk malzeme, yerinde olduğundan daha geniş görünmesini sağlar, 3D model kullanıldığında zeminin derinliği hissi oluşur.

Çok çeşitli gerdirme tavan modelleri ile her bir parçaya uygun dekorasyon sağlamak mümkündür.
Gergi tavan uygulamaları, ihtiyaç ve gerekliliklere göre seçilir ve farklı germe materyalleri arasından en uygun olanın seçilmesinden sonra uygulanır. Farklı özelliklere sahip ve şarkı zevklerine hitap eden çekme malzemeleri ile farklı ortamlarda uygulanabilen gergi tavan modelleri genel olarak aşağıdaki şekilde listelenebilir.

Gergi tavan tasarımları
Gergi tavan tasarımları

Basit zerafetin tadını çıkaranlar tarafından tercih edilen bu modelde, tavan gövdesi düz renklidir ve üzerine desen bulunmamaktadır. En çok tercih edilen modellerden biri olan şeffaf doku hem sade hem de gösterişsiz süslemelerde oldukça etkileyici sonuçlar verir. Buna ek olarak, sıva ve ışık bantları gibi uygulamalarda şeffaflık tercih edilir. Bu malzeme, alçı çekirdekleri ve sıva kutularında kalan boşluklar için de idealdir. Şeffaf doku gerginlik tavan modelleri basit ve modern bir zerafet yaratır.

Barisol Gergi Tavan Modelleri Şık Ve Parıltılı Dekorasyonların Tamamlayıcısıdır.

Vernikli dokulu ürünler, gergi tavanlarının uygulanmasında da tercih edilebilir. Göl tarzı germe tavan modelleri, şık ve parlayan dekorasyonları tamamlayıcı niteliktedir. Vernikte cilalı olan bu lake malzeme, alanın ön cephesinin tavana taşınmasına izin vererek dekorasyona bütünlük sağlar. Bu uygulamada istenilen renk çok çeşitli renklerden seçilebilir ve seçilen gergi tavan malzemesi her ortama uygulanabilir. Sarı doku, solgun benzeri bir koşulu bulunmuyor, kendi ekranının yanı sıra parlak özelliğinden dolayı alanın yansımalarını şık bir şekilde taşıyor. Bu ürün, lake mobilyaların bulunduğu mutfaklar ve yatak odaları gibi diğer odalardaki dekorasyon için mükemmel bir tamamlayıcı olarak kullanılabilir.

HD Gergi Tavan

Lake dokulu gergi tavan malzemesi kullanılarak ayrıca üç boyutlu modeller de hazırlanır. 3 boyutlu germe sistemleri, özel olarak 3D olarak hazırlanmış bir metal iskelet üzerine gerilebilir bir malzeme uygulayarak hazırlanır. Bu modeller ağırlıklı olarak alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler ve iş merkezleri gibi büyük yapılarda bina dekorasyonunda fark yaratmak için kullanılır.

 

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.