Anasayfa » Gergi Tavan Bayilik » İstanbul Gergi Tavan » Gergi Tavan Üsküdar ve Kız Kulesi

Gergi Tavan Üsküdar ve Kız Kulesi

Üsküdar Gergi tavan sistemleri ile kendini yeniliyor ve geçmiş ile geleceğe bir köprü oluyor. Tarihi Üsküdar ve tarihi evleri ile, yeşilin ve mavinin buluştuğu İstanbul’un göz bebeği bir bölge. Uzun yıllar Üsküdar doğal dokusuna uygun olarak varlığını sürdüren Üsküdar evleri de zamana karşı kendini yenilemektedir. Bu yenilenme sürecinde gergi tavan sistemleri tavan dekorasyonu olarak seçilmiş ve uygulanmıştır. Üsküdar evlerinin iç dekorasyonları Üsküdar’ın ruhunu yansıtmak için en iyi çözümü gergi tavan sistemlerinde bulmuştur.

Üsküdar gergi tavan, Kız Kulesi gergi tavan. Üsküdar da gergi tavan sistemleri
Üsküdar gergi tavan, Kız Kulesi gergi tavan. Üsküdar da gergi tavan sistemleri

Gergi Tavan Üsküdar

Özellikle Üsküdar ve Kız Kulesi gibi turistik yerlerde yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği mekanlarda tasarımı yapılan germe tavan sistemi ile mekanın özelliklerini vurgulayan bir tasarım ile misafirlerinizi etkilemek ve mekan da geçirilen zamanın kalitesini arttırmak daha kolay olacaktır.

Üsküdar’da hayalleri zorlayan yeşili, evleri ve mavisi ile evlerin ve mekanların tavanları sizin hayal gücünüz ve Üsküdar Kız kulesi ile tarihi ile birleştiğinde ortaya çıkacak olan gergi tavan tasarım benzersiz olacaktır. Burada kaliteyi en üst seviyede tutmak, mekanlarda geçirilen zamanın kalitesini en iyi şekilde yükseltmek ve ortama doğallık katma konusunda gergi tavan tasarımları rakipsiz bir seçenek olarak iç mimarların gözdesi olmaya devam edecektir.

Gergi Tavan Üsküdar ve Kız Kulesi

Gergi tavan aydınlatma modülleri kullanılacak ledlerin belirtilen voltajına göre güç kaynakları ile ayarlanıp desteklenmesi  gerekmektedir. Günümüz teknolojiler ile sizin ihtiyacınıza uygun en iyi çözüm sunmaktayız. Gergi tavan çözümleri ararken aynı zamanda başta güvenilir ve emniyetli olması nedeni ile uzun süreli sorunsuz kullanım, bakım masrafları , montaj koşulları ve uygulama yöntemleri gibi birçok unsuru dikkate alırız.

Germe Tavan, tavan dekorasyonu için, görsel ve modern tasarım uygulama veya aydınlatma difüzörü olarak kullanılabilir. Gergi Tavan hijyeniktir, mikrop bakteri asla hiç bir şekilde barındırmaz. Tavan 5-10 dakikada sökülüp 5 -10 dakikada yeniden takılır. Kolay montaj  monte yapılabilir. Tavan oldukça ekonomiktir. Bakım, boya tamirat gerektirmez. Tavan tüm diğer tavan ürünlerinden en az 30-40 kat daha hafiftir.

Germe Tavan çökmez, yıkılmaz, zarar görmez. Binanın üzerindeki statik yükü azaltır. İnsan hayatını tehdit etmez.  Tavan tüm diğer tavanlardan 5 kat daha hızlı uygulanır. Beş kat daha hızlı mağazanızı açabilir, evinize taşınabilir, işinize sorunsuz şekilde devam edebilirsiniz. Gergi tavan daha yüzlerce üstün özelliği sayesinde yapılar için en uygun tavan malzemesidir.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.