Anasayfa » Gergi Tavan » Dijital Baskı Gergi Tavan » Gergi tavan ve gergi duvar

Gergi tavan ve gergi duvar

Normal binalar yapılırken duvar ve tavanlar sadece boyanır. Boyamada bir özellik aranmazdı. Zaten bir badananın ömrü de iki seneden fazla gitmez, kirlenir, dökülür, hele bina rutubetli ise, boya da iyi yapılmamışsa, bir sene olmadan eskir.

Gergi tavan uygulaması her türlü mekâna yapılmaktadır. Ofisler, konferans salonları, okul ve üniversiteler, eğlence salonları, müzeler, resepsiyonlar, spor salonları, kapalı yüzme havuzları, restoranlar, kafeler, mağazalar, AVM ler, otomobil, galerileri, sağlık merkezleri, hastaneler, showroomlar ve fuarlar.

Germe tavan ve germe duvar, uzun ömürleri, toz tutmaması, temizlenebilir olması nedeni ile boya badana yaptırmaktan daha ucuza gelir.

Germe tavan sistemleri, yüksek çözünürlükteki fotoğrafın veya desenin ışık geçirgen veya geçirmeyen gergi tavan kumaşına UV baskı yöntemi ile dijital baskı yapılarak, tavan ve duvara gerilerek monte edilmesidir.

Yüksek çözünürlükteki (HD) fotoğraf veya desenler canlı bir görünüşe sahiptirler. Işık geçirgen kumaşların altına led lambalar konularak hem aydınlatma hem de, resimlerin derinlik kazanması sağlanır. Yüksek çözünürlüklü (HD) resimler ve desenler reklam alanında da çok kullanılmaktadır.

Işık geçirmeyen (Lake doku) gergi tavan parlak ve pürüzsüz yüzeyi ile kullanılan alana derinlik ve şıklık kazandırır. Lake doku germe tavan ve duvarlarda spot aydınlatmalar ve özel avizeler kullanılır. Lake kumaşlar ışık ve nem geçirmez, bu yüzden hamam ve havuzlarda en çok kullanılan dekorasyon ürünüdür. Anti statik yapısı ile toz ve kir tutmaz.

3D Gergi tavan sistemi

Işık geçiren gergi tavan kumaşına dijital baskı yöntemi ile gergi tavan sistemi aynı şekilde yapılır, sadece esnek alüminyum ile şekil verilerek üç boyutlu resimler ile kaplanır. Böylece resim veya desen düz bir şekilde değil de, kabartmalar şeklindedir. Desenleri üç boyutlu, daha gerçekçi olarak görmeniz sağlanır.

Barrisol germe tavan sistemleri profesyonel ekibi ve en kaliteli malzemeler ile birçok başarıya imza atmıştır.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.