Anasayfa » Gergi Tavan » Gergi Tavan Zeytinburnu

Gergi Tavan Zeytinburnu

Kategori Gergi Tavan 0

Gergi Tavan Zeytinburnu ilçesinde ev dekorasyonlarında kullanılan bir tavan dekor sistemidir. Sistemlerinde deneyimli ve güvenilir firma yapısıyla Barrisol Gergi Tavan  firması sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor. Hayata geçirdiği tüm proje ve tasarımını kaliteli, estetik ve nitelikli yaşam alanlarında projeye dökmekte.

Gergi Tavan Zeytinburnu

Barisol gergi tavan uygulatmak istediğiniz alanda ilk önce gergi tavanın uygulatmalı olduğunuzu söylemiştik. Bu konumuzda ise neden ilk önce duvar kağıdı yapıştırmanız mümkün değil de ,bu işlem yalnız barisol gergi tavan uygulandıktan yapılabilir sorusu üzerine açıklama yapacağız. Bakalım neden ilk önce gergi tavan uygulanmalı?

Onarılan evde veya başka bir yerde duvar kağıdı uygulamak isterseniz, işe başlamadan önce bunları bilmeniz gerekir. Germe tavanının uygulanması için birçok neden vardır.  Oturma odası sinema salonuna dönüşür, yatak odanızda gece lambası görevi görür, yanıp sönme modu ile evinize en güzel görselliği ve parti havası katabilirsiniz. Yaşadığınız mekanda daha çok dikkat çekebilirsiniz.

Gergi Tavan Zeytinburnu uygulaması saati duvarlara delinmelidir. Elbette, uzman şirketler, duvar açıldığında tozları olmayan özel elektrikli elektrikli süpürgeler kullanıyor ancak elektrikli süpürge güçlü olmasına rağmen hala küçük bir kağıt bırakıyor Toz üzerine yerleştirilecek.

Gergi Tavan Zeytinburnu Dekorasyonları

Daha sonra kağıt kağıdının duvardan daha dayanıklı olduğunu bilmeye değer. Dolayısıyla, çürümüş duvar, bu sadece gerilme tavan uygulama zamanı oluştuğunda gerçekleşir.

Gergi Tavan Zeytinburnu pvc film tipi uygulamasında, filmin gerilimi için oda sıcaklığı neredeyse 35 veya 40 derece olması gerekir. Bu sıcaklık, duvar kağıtlarına zarar verebilir. Veya odada çalışan ustaların duvara dokunmaları gerekiyorsa, duvarın üzerindeki lekelere neden olabilir dikkatli olunması gerekir..

Odaya uygulanacak tavan gerginliği için kullanılacak ısı nedeniyle, kağıda yapışan yapışkan kalitesini kaybedebilir, böylece duvar kağıdını tutkallamak için harcadığınız zaman ve emek boşa gider.
Buna ek olarak, onarım saat dilimini önce değiştirmeyin. Bu tavanın çizilmesine neden olur. Zemin yeniyse, tavan uygulamasının zemini ve duvar kağıdının zamanında hasar görmemesi için düzgün şekilde kapatmanız gerekir. Gerdirme tavanını örten pvc filmi odaya uygulamak isterseniz, işleme tabi tutulurken ısıdan zarar görebilecek tüm eşyaları çıkarmanız önerilir.

Germe tavanının uygulanmasından sonra duvar kağıdına yapıştırmanın tek olumsuz tarafı, tavandan uygulandıktan sonra yapıştırılacak duvar kağıdının tavan üstünde keskin bir bıçak ile kesilmesidir. Durum böyle değilse, gerici tavana zarar vermek mümkündür. Dikkatli olmalısın.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.