Gergi Tavan Sistemi

Gergi tavan sistemi özel profilleri ve fitilleri sayesinde tavan veya duvara montajı yapılmak suretiyle pvc membran kumaşların uygulanmasına denilir. Ülkemizde bunun diğer bir adı da Barisol tavandır. Aslında barisol bir markadır. Fakat ülkemizde ve halk arasında gergi tavan değilde barisol  tavan olarak da telafuz edilmektedir. Bu tür tavan uygulamalarında arkasına aydınlatma için LED aydınlatma teknolojisi kullanılır. Eğer böyle bir uygulama olur ise buna ışıklı germe tavan sistemi denilir. Led uygulanmasının en büyük sebeplerinde birisi hem ucuz olması hemde çok uzun ömürlü olasıdır.  Ayrıca çok büyük enerji tasarrufu da sağlamaktadır.

Gergi tavan

Gergi tavan sistemi

Gergi tavan profilleri ile bir çok proje tavanları ve duvarları özel olarak tasarlanmış ve estetik bir bakış açısı kazanmıştır. Pvc kumaşın esnekliğinden yararlanılarak uygulanan mekanlarda mükemmel pürüzsüz sonuçlar elde edilir. Bamax germe tavan profilleri ve germe tavan kumaşları hemen her projede kullanılabilmek içi amaçlanmış ve ona göre tasarlanmıştır. Germe tavan profilleri ile hem yuvarlak daire (yuvarlak) veya üçgen kenarlı ve köşeli şekiller tasarlanabilir. Ve hatta 3 boyutlu şekiller tasarlanmış ve uygulanmıştır. Gergin tavan kumaşlarımız esnek olduğundan istenilen forma girebilme özelliğine sahiptir.  Gergin tavan kumaşlarının esnekliği sayesinde profilleri de ona göre esnek tasarlandığı için her cm inden kıvrımlar veya keskin köşeler elde edilebilir. Bu nedenle hemen her şekle gergin tavan kumaşları uygulanabilmektedir.

İç Mekan Aydınlatmasında Gergi Tavan Sistemi ve Önemi

Bu ürün hem aydınlatma için kullanılır hem de dekoratif amaçlar için de kullanılır. Ürünün hafifliği ve her forma girebilme özelliği sayesinde tavan dekorunda en çok kullanılan bir materyaldir. İç mimarların bu ürünün her tasarıma uyarlanabilmesi sayesinde ve fiyat konusunda uygun olası ile hemen her tasarımlarında kullanırlar. İç mekanların en modern çizgilerini bu tavan modelleri ile yansıtabilmektedirler. Böylece hem daha modern bir tavan elde edilir hem de diğer tavan fiyatlarından % 55 lere varan bir kazanç elde edilir. Bu kazanım da hem iç mimara  hem de müşterisine yansır. Uygulanabilirliği ile de en önce tercih edilme sebebidir. Sizde modern ve dekoratif bir tavan isterseniz kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en uygun fiyat ile en hızlı üretimi sağlayacaklardır.

Bu web sitesi, daha hızlı açılması ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bunu lütfen kabul edin , Kabul etmek istemez iseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. KABUL ET

HEMEN ARA
WHATSAPP