Dijital baskı gergi tavan galeri sizlere gergi tavan kumaşlarının basılarak nasıl bir sanata dönüştüğünü anlatması için yüklenmiştir. Bir çok mekanda böyle görseller görebilirsiniz. Bu tür uygulamalar hem ekonomik hem de çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır. böylece hem zamandan hem de fiyattan tasarruf etmiş olacaksınız. Eğer yaptırmak isterseniz aşağıdaki yayınladığımız görseller sizlere ilham kaynağı olacaktır. Gergi tavan baskısı için 55 milyondan fazla görseli barındıran shutterstock.com sitesi ve kendi arşivlerimizden yararlanmaktayız.

Gergi tavan galeri, Dijital baskı gergi tavan uygulama galerisi

Gergi tavan galeri sizlere dijital baskı gergi tavan uygulamalarını göstermek için hazırladık. Dijital baskılı gergi tavan sistemlerinin uygulandığı mekana nasıl bir renk ve estetiklik kattığını aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz. Tüm resimler tarafımızdan çekilmiş olup uygulamalarda ki profesyonel işçiliği göstermektedir.

Gergi tavan sistemlerinde baskılı gergi tavan

Dijital baskı gergi tavan galeri sizlere en iyi baskılı gergi tavan sistemlerinin örneklerini sunmaktadır. Günümüz artık Teknoloji çağı olup teknolojinin en verimli bir döneminde yaşıyoruz. Her türlü fikrin veya hayalin hızlıca hayat bulduğu bir dönemde hayallerinizde ki tasarımı yansıtmamanız için bir neden yok. Eğer ev ve iş yeri tavan dekorasyonlarında düşündüklerinizi aktarmak da zorluk çekiyorsanız,  barrisol tavan uygulaması konusunda uzman grafikerler veya iç mimarlar veya uygulamacılar size ciddi anlamda yardımcı olacaktır.

Dijital baskı gergi tavan galeri resimleri

Bu tür sistemler aynı zamanda estetik açıdan doğru bir uygulamayı da beraberinde getirecektir. Estetik kaygılardan biride mekana uygun tasarımın yapılmasıdır. Örneğin bir spor salonu tavanına uygulanacak germe tavan sisteminin görselinde rönesans döneminin klasik öğe erinin kullanılması mekanla ne kadar bir zıtlık içeriyorsa estetik açıdan da o kadar zıtlık içerecektir.

İşte tam burada Bamax pvc germe tavan sistemleri devreye giriyor. Genelde bazı tasarımcılar germe tavan uygulamaların da zıtlıkları kullanarak sanatsal bir başarıyı yakalamaya çalışırlarsa da bu bazen estetik açıdan bir facia sebep olmaktadır. Bu anlamda siz siz olun uygulama işleminden önce gergi tavan sistemi için seçilmiş tasarımın iç mekanın fiziki şartları ve mekanın kullanım amacına paralel olmasına dikkat edin.

Dijital baskı gergi tavan galeri ile sizlere tavan dekorunda bu uygulamaların ne kadar şık ve estetik bir görünüm kazandırdığını anlatmaya çalıştık. Eğer böyle bir uygulamaya ihtiyacınız olursa kesinlikle alacağınız marka Bamax gergi tavan olmalıdır. Çünkü hem 15 yıl garanti ile çalışıyoruz. Hem de sizlere en iyi hizmeti ve ürünleri sunmayı garanti ediyoruz.

Dijital baskı germe tavan sistemleri ile iç mekanların tavan ve duvarları daha şık ve estetik oluyor. Baskılarımız HD kalitesinde ve UV baskı teknolojisi ile basılmaktadır. Bu nedenle asla koku içermez. İstenilen renk ve desenlerde baskılarımız mevcuttur. İstediğiniz görseli tavanlar da veya duvarlarda görebilirsiniz. Şık ve estetik bir tavan dekoruna sahip olabilirsiniz. Mükemmeli isteyen tüm iç mimarlar bu tarz uygulamaları tasarımlarında kullanmaktadır. Hem maliyet açısında daha uygundur hemde görsel açıdan daha gösterişli bir mekan olabilir.

 

PAYLAŞ