Gergi tavan 2019 baskı görselleri ile sizlere en çok seçilen ve en çok kullanıla, beğenilen görselleri sunuyoruz. Ev veya iş yerlerinizin dekorunda eğer germe tavan aydınlatma sistemlerine yer verecek iseniz grafik ve tasarım aşamasında bu tür baskı görsellerine bakmanızı öneriyoruz. Shutterstock web sitesinden seçtiğimiz resimler, görseller ve vektörel görseller ile hazırlamış olduğumuz kataloğumuzu web sitemizden indirebilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman bakabilirsiniz. Kataloğumuzda yayınladığımız tüm görsellerin shutterstock.com kodları tüm görsellerin altında yazmaktadır. Kaliteli bir baskı için kesinlikle görseller en az 300 dpi olmalıdır. Vektörel yani çizim desenlerinde 300 dpi olması gerekmez çünkü onlar çizimdir. CorelDraw veya Illistrator gibi programlar ile açılır ve istediğiniz kadar büyütebiliriz. Fakat resim dosyaları için bu geçerli değildir.

Gergi tavan 2019 baskı görsel kataloğu

Gergi tavan 2019 baskı görselleri kataloğu, Germe tavan 2019 baskı görselleri, Barisol tavan 2019 baskı görselleri

Tavan dekorasyonların da vazgeçilmez ürünler arasında yer alan gergi tavan sistemleri 2019’da favori ürünü olacaktır. Sağlam ve esnek yapısı ile istenilen forma girebilen yapısı ile her tasarıma uygulanabilmektedir. Böylece iç mekan tasarımcılarının en çok kullandığı ürünler içinde yerini almıştır. Bizde Bamax gergi tavan sistemleri olarak her daim ilginç ve modern tasarımları tercih etmekteyiz. Müşterilerimiz ve bayilerimiz modern tasarımlar ile daha şık mekanlar yaratmaktadırlar. Dekorasyonlar da en önemli unsurlardan birisi tavan dekoru ve duvar dekorları dır. Bu unsurlar çok önemli olup kesinlikle göz ardı edilmemelidir.

Gergi tavan 2019 modelleri ve baskı görselleri ile mükemmel bir tavan aydınlatması ve dekoru için bizimle çalışmak istermisiniz?

Bamax Dekorasyon ve tavan aydınlatma sistemleri ile sizlere, gözünüzün gördüğü en şık en modern ve en iyi tasarımı yapmayı garanti ediyoruz. Tavan aydınlatmalarında ve tavan dekorasyonlarında iddialı olduğumuzu bilmenizi isteriz. Biz daima tavan dekoru ve tavan aydınlatmaları konusunda araştırma ve ürün geliştirme konusunda çalışmaktayız. Bu sebeple mekanlarınıza nasıl bir tavan dekoru ve nasıl bir ürün kullanılacağı konusunda deneyimli bir ekip ile çalışacaksınız. İyi bir aydınlatma için kesinlikle bu konuda deneyimli işinde profesyonel bir ekip seçmelisiniz. Bizim uzman ekibimiz sizlere bu konuda işin başlangıcından son noktaya kadar en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Çünkü biz % 100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Gergi tavan 2019 baskı görselleri modellerini seçerken tavan dekoruna en uygun görselleri seçerek kataloğumuzu hazırladık ..

PAYLAŞ