Gergi tavan Bayileri

Gergi tavan Bayileri ile sizlere daha iyi hizmet sağlamak için tüm gücümüzle ile çalışmaktayız. Eğer sizde bizim iş ortağımız olmak isterseniz lütfen aşağıdaki formları eksiksiz olarak doldurup bize gönderiniz. Böylece sizde Bamax gergi tavan sistemlerinin gücüne katılmış olursunuz. Eğer bölgenizde gergi tavan ve tavan dekoru yapan firmalar arasında iyi bir noktada yer almak isterseniz kesinlikle bizimle çalışmalısınız.

Gergi tavan Bayilerinden biri olmak için lütfen bu direktifler doğrultusunda hareket ediniz.

Bamax gergi tavan sistemlerine Bayilik için öncelikle başvurunuzu internet üzerindeki formlarımızdan veya şirket telefonlarımızdan randevu usulü ile gerçekleştirilir. Bayilik başvuruları internet üzerinde yapılacak ise  bayilik formlarını tam ve eksiksiz doldurulmalıdır. Bayilik başvurusu yapıldıktan sonra size geri dönüş sağlanır. Bu geri dönüşte tüm bilgileriniz sistemimize kaydolur. Bayilik isteyen şahıs veya şirketler bu hususlara dikkat etmeli ve bayilik şartnamemizi mail yoluyla alıp incelemelidir.

Bayilik başvurusu yapanlardan şirket kriterlerine uygun olanlar görüşme için Şirket merkezimize davet edilir. Burada bir ön görüşme toplantısı düzenlenir ve bayilik için görüşme sağlanır. Bu görüşme sonucunda bayilik verilip verilemeceği görüşülür ve karar verilir. Gergi tavan Kumaşı satış noktası veya Tam olarak bölge bayiliği görüşmeler sonucunda belirlenir.

Şirketimizi, ürünlerimizi ve Markamızı tanıtan ve bayilik işleyişini anlatan kısa ve öz bir sunum yapılır.

Başvuruda bulunan aday bayinin, bayii olmak istediği bölge ve şehir için uygunluk kriterleri araştırılır ve onaylanır..

Karşılıklı görüşme ve anlaşılan kriterlere göre 1 yıl ve 3 yıl arasında sözleşme imzalanır..

[]
1 Step 1
Bayilik Başvuru Formu
AdınızAdınızı Girin
SoyadınızSoyadınız Girin
Gsm NoGsm No Girin
Firma AdıFirma Adını Girin
Firma TelefonuFirma Telefon No Girin
Vergi DairesiVergi Dairesi Adını Girin
Vergi NoVergi No Girin
Bayilik İstediğiniz İlİlinizi Girin
İlçeİlçe Giriniz
Firma AdresiFirma Adresini Giriniz
0 / 250
Mesajdaha fazla ayrıntılı mesaj girin
0 / 1000
DosyaDosya Yükle
V. Levhası Yükle
Geri
İleri

Bu web sitesi, daha hızlı açılması ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bunu lütfen kabul edin , Kabul etmek istemez iseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. KABUL ET

HEMEN ARA
WHATSAPP