Gergi Tavan Görselleri, Germe Tavan Görselleri

Gergi Tavan Görselleri, Germe Tavan Görselleri ile sizlere dekorasyon üzerine fikirler sunuyoruz. Gergi tavan görselleri bir çok tavan dekorunda insanlara fikir sunmaktadır. Tasarım açısından ve uygulama açısından iyi bir dekora ihtiyaç var ise kesinlikle bu görsellere bakmalısınız. Bu görselleri seçebilir ve tavanlarda yada duvarlarınızda görebilirsiniz. Bamax gergi tavan sistemleri olarak tüm germe tavan baskısı ve duvar kağıdı baskısı konusunda 4K baskı kalitesi ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Gergi tavan baskı görselleri neye göre seçilmelidir.

Öncelikle seçeceğiniz gergi tavan baskı görseli ev için veya iş yeri için uygulanabilir. Fakat mekanın dekoruna göre ve bu dekorun renklerine göre seçilmelidir.

Seçim yaparken zıt renklerden kaçınılmalıdır. Seçeceğiniz görsel kesinlikle dekorunuza uygun olmalıdır. Çünkü tavan dekorunun mekanın dekorunu tamamlaması gerekir.

Bu anlamda kesinlikle iyi bir görsel ve uygun bir gergi tavan görselleri  seçilmelidir. Eğer istenirse özel bir desen dahi yapılabilir.

Bu desende yine dediğimiz gibi dekora uygun renk tonlarında basılmalıdır. Bu baskılarda kullanılan baskı teknolojisi de önem arz etmektedir. Bu baskı kesinlikle UV baskı teknolojisi ile basılmalıdır.

Uv baskı ile basılan gergi tavan asla koku yapmaz ve hemen uygulamaya hazırdır. Çünkü UV baskı basılırken kuruyan bir baskı sistemidir.

gergi tavan baskı görselleri

Gergi tavan desen çizimleri neye göre yapılmalıdır.

Dekorasyon için en önemli şartlardan birisi yakalanacak dekoratif çizgiyi bilmektir. Eğer modern bir dekorasyon istiyorsanız ona göre tasarımlar yapılır. Eğer klasik bir dekorasyon istiyorsanız klasik tarzlarda tasarımlar ortaya çıkartılır. Bunun için seçilecek duvar kağıdı veya tavan dekoru çok önemlidir. Eğer tavanlarda modern bir çizgi yakalamak ve modern bir tasarım elde etmek istiyorsanız modern gergi tavan desenlerine ihtiyacınız var.  Bundan dolayı en önemli olay desenlerin yansıttıkları modern çizgilerdir. Lütfen bu konuda iç mimarlarımızdan yardım alınız.

PAYLAŞ