Gergi tavan modelleri veya diğer bir adıyla Barisol tavan modelleri günümüzün arz ve istekleri ile hem teknoloji olarak hemde materyalleri ile daha da gelişmiştir. Bu gelişmelere paralel olarak Bamax markası ile biz de kendimizi geliştiriyoruz. Bu gelişmeler ile beraber daha ileri teknoloji ekipmanlarımızla üretimlerimizi en iyi kalitede ve işçilikle devam ettiriyoruz. Tavan dekorasyonlarında tavan aydınlatmalarında ve akustik çözümlerde lütfen aşağıdaki gergi tavan modellerimizi inceleyiniz. Tavan modelleri uygulanacağı mekana göre değişiklik gösterebilir. Bu modeller tamamen mekanın dekoruna bağlı olarak seçilir. İş yerleri için ve özel yaşam alanları olan evler için değişik model ve renklerde tavan dekoru sunar. Aşağıdaki modeller sizlere tavan dekoru fikirleri verecektir.

Gergi tavan modelleri ve bu modellerin özellikleri ile diğerlerinde daha başarılı

Germe tavan modelleri arz ve istekler doğrultusunda gelişmiştir. Müşterilerimizin istekleri ile beraber değişik görseller ve tasarımları ile değişik doku ve özellikleri ile model model ayrılmaktadır. Bunlar yukarıda sıraladığımız gibi ayrılmıştır. Bu ayrılmasının sebebi ise tamamen özellikleri ve kullanım alanları ile alakalıdır. Örnek verecek olursak sesli ve gürültülü ortamlar için geliştirilmiş olan Akustik gergi tavan kumaşları ile üretilen Akustik tavan modelleridir. Örnek verecek olursak renkli bir tavan isteyen insanlar genelde dijital baskılı olanı seçmektedir.

Modern tavan dekorlarında gergi tavan modellerinin üstünlüğü

Çağımızın mimarlık çizgisi, teknolojinin gelişmesi, insanların istek ve arzları ile evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda ve daha bir çok özel yaşam alanlarında iç mimarlık ve iç mekan dekorasyonları değişmektedir. Bu değişim ile beraber olarak tavan dekorları ve tavan aydınlatmaları da değişmektedir. Hem enerji tasarrufu açısında hemde maliyet açısında tavanlar daha hafif ve daha kullanışlı ürünler uygulanmakta. Bu uygulamalarında en başında ise gergi tavan sistemi denilen diğer bir adı ise barisol tavan denilen tavanlar kullanılmaktadır. Eğer sizlerde fikrinizi değiştirirseniz ve ayrıcalıklı bir tavan dekoruna ihtiyacınız olursa bizi mutlaka arayınız. Çünkü bizim ürettiğimiz tavan dekorasyonları tamamen hayal gücünüz ile sınırlıdır. Böylece daha geniş bir ürün yelpazesi ortaya çıkmaktadır. Bunda dolayı germe tavan modelleri ile sizlere en iyi hizmeti sunabiliriz.

PAYLAŞ