Gergi Tavan Profilleri, Germe tavan profili

Gergi Tavan Profilleri, Germe tavan profilleri, Barisol tavan profilleri ile daha kaliteli tavan dekorasyonları

Gergi tavan profilleri tamamen alüminyumdan üretilmiş olup uzun Ar-ge çalışmaları ile son halini almıştır. Bu profiller aluminyumdan üretilmesinin en büyük sebebi aluminyumun hafif olması ve çok uzun yıllar dayanıklılığını korumasıdır. Özellikle bu materyalin uzun yıllar özelliğini koruması ve korozyona uğramamasıdır.

Bu profiller uygulama alanına göre değişiklik göstermektedir. Resimlerde de gösterildiği gibi çeşitleri ve farklı açılı üretimleri mevcuttur. Bu farklılıklar tamamen uygulamadaki kolaylıkları ve profesyonel bir tavan dekoru için gerekli olan çeşitliliklerini kapsamaktadır. Eğer tavanlarda birleşim noktası var ise ona göre Gergi tavan profili kullanılmalıdır. Eğer duvarın tam dibi ise bitiş noktası ise ona göre gergi tavan profili  kullanılmalıdır. Bu değişkenlere göre profil çeşitlerimiz mevcuttur. Üretimlerimiz tamamen tavan dekorunda estetik bir görünüm kazanması içindir. 

Germe tavan profilleri çeşitleri

Bu profillerin çeşitlerini hem üretim aşamasında hem de uygulama aşamasında en kolay takılacak şekilde tasarlanmıştır. Germe tavan profil çeşitleri aşağıdaki resimde olduğu gibidir. Dünyanın bir çok yerinde firmalara göre çeşitleri mevcuttur. Fakat en kullanışlı ve en ideal çeşitler bunlardır. Daha farklı çeşitleri ülkemizdeki şartlara göre değişmektedir. Bamax gergi tavan sistemleri olarak biz F Profili, W Profili, H Profili kullanmaktayız.

Gergi tavan profilleri, gergi, tavan, profili, germe tavan profili, gergi tavan profiliGergi Tavan Profilleri, Germe tavan profilleri, Barisol tavan profilleri ile daha kaliteli tavan dekorasyonları Gergi tavan profilleri tamamen alüminyumdan üretilmiş olup uzun Ar-ge çalışmaları ile son halini almıştır. Bu profiller aluminyumdan üretilmesinin en büyük sebebi aluminyumun hafif olması

Bu web sitesi, daha hızlı açılması ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bunu lütfen kabul edin , Kabul etmek istemez iseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. KABUL ET

HEMEN ARA
WHATSAPP