Alman Marka Pongs Gergi Tavan Kumaşları ve Özellikleri , Detayları

Pongs Gergi Tavan Kumaşları

Pongs Gergi Tavan Kumaşları Alman ürünü olup Avrupa standartlarında üretilmektedir. Bu marka Kumaşlarımız Almanya’da üretilir. Bu marka kumaşların hepsi Almanya’dan ithal edilmiştir. Eğer Pongs gergi tavan kumaşı tercih ederseniz kesinlikle ithalat belgesini isteyiniz. Çünkü bu piyasada Pongs kumaş adı altında uzak doğu gergi tavan kumaşlarını vermektedirler. Bu tür durumlara maruz kalmamak için kesinlikle Pongs kumaşlara ait ithalat belgesini isteyiniz. Pongs gergi tavan kumaşı kaliteli olup ölçüleri de standart dır. Bu ölçüler dışında bir kumaşı size Pongs kumaş diye getirirlerse kesinlikle itibar etmeyiniz.

 

Pongs gergi tavan kumaşları ölçüleri ve fiyatları

Kalınlığı 0.18 mm den başlar ve 0.30 mm kadardır. Genişliği ise 240 cm kadardır. Uzunluğu ise istediğiniz bir ölçüde verilebilir. Baskı genişiliği 240 cm dir. uzunluğu istediğiniz kadar olabilir.

240 cm üzerinde Dünya’da üretilmiş herhangi bir kumaş bulunmamaktadır. Bu markanın en geniş 200 cm gergi tavan kumaşları üretmektedir. Daha genişi üretilmemiştir. Eğer daha geniş bir kumaşı size Pongs adı altında getirirlerse bunun bu markanın olmadığını anlamanız için kesinlikle genişliğine bakınız. Kalınlığına bakınız ve ithalat belgesini isteyiniz. Aksi halde size bu marka adı altında uzak doğu gergi tavan kumaşını vereceklerdir. Gergi tavan sistemleri ile ilgili en iyi kumaşları üretebilen bir firmadır. Kumaş kalınlığı ve kalitesi idealdir. Böylece ülkemizde en çok satılan kumaş markalarında birisidir. Eğer çok uzun ömürlü bir tavan dekoru istiyorsanız kesinlikle bu marka olan kumaşları tercih etmelisiniz. Bu marka hem gergi tavan hemde bir çok alanda pvc kumaş üretmektedir.

Pongs Kumaş Özellikleri ve fiyatlarını aşağıdaki tablodan görebilir ve inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçiniz lütfen.. Sizlere bilgi vermekten memnun olacağız.

Miktar Marka Ürün Kalınlık Max Genişlik Max Uy. Genişliği Birim Fiyat(m²/€)
0 – 100 m² Pongs Yarı Saydam Beyaz  Sorunuz Sorunuz 270 cm 23 €
100-500 m² Pongs Yarı Saydam Beyaz  Sorunuz Sorunuz 270 cm 18 €
500+ m² Pongs Yarı Saydam Beyaz  Sorunuz Sorunuz 270 cm 13 €
0 – 100 m² Pongs Lake Sorunuz Sorunuz 220 cm 28 €
100-500 m² Pongs Lake  Sorunuz Sorunuz 220 cm 23 €
500+ m² Pongs Lake  Sorunuz Sorunuz 220 cm 18 €

 

Diğer kumaş ölçüleri ve fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz lütfen Gergi tavan fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.

PAYLAŞ