Anasayfa » Gergi Tavan » Kaliteli Gergi tavan

Kaliteli Gergi tavan

Kategori Gergi Tavan 0

Kaliteli Gergi tavan; Kaliteli ve birinci sınıf gergi tavan sistemleri ile hizmet veren bamax pvc germe tavan bir çok alanda ve mekanda kullanılmaktadır. Hem dekorasyon amaçlı hem de aydınlatma amaçlı kullanılan gergi tavan sistemleri şık ve estetik bir görünüm kazandırmanın yanında uygulanan mekan çok hoş bir hava katar ve ziyaretçilerinizin ve misafirlerinizin ilgi odağı olur.

Dekorasyon ve iç mimarlar tavan ve duvar süslemelerinde birinci sırada yer alır ve çok tercih edilir. Bu sayede en çok uygulanan dekorasyon ürünü olup her zaman moda olmuştur.  Kaliteli Gergi tavan sistemleri ile hizmet veren firmamız bamax markasını ülkemizde ve dünya genelinde tanıtmaktadır. İyi bir markadan beklentilerinizi fazlasıyla karşılamakta ve Dünya genelinde bayilikler ve distribütörlükler vermekteyiz.

Gergi tavan, germe tavan, barisol tavan, tavan dekorasyonu, kaliteli gergi tavan,

Gergi tavan sistemleri mükemmel bir yapıya sahip olup istenilen forma girebilir ve her türlü objeye uygulanabilir. Bu özelliği ile iç mimarların ve tasarımcıların mekan dekorasyonlarında özgür olmasını sağlar. Bu özellikler diğer tavan sistemlerinde olmayıp tavan dekorunda diğer tavan sistemleri bu kadar tercih edilmemektedir. Diğer ürünlere kıyasla bu tür germe tavan kumaşları daha çok kullanılır.

Aşağıdaki görsellere bakıldığında istenilen görsel germe tavan kumaşlarına basılabilir. Bu görsellerin dışında Gergi tavan baskı görselleri menüsünden istediğiniz görseli seçip bastırabilirsiniz. Bu sayede eviniz ve iş yeriniz daha şık ve estetik gözükmektedir.

 

 

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.