Anasayfa » Gergi Tavan » Akustik Gergi Tavan » Konferans salonlarının gelişmiş görünümleri.

Konferans salonlarının gelişmiş görünümleri.

Üniversitelerin, iş merkezlerinin, AVM’ lerin, devletin birçok konferans ve kongre salonları vardır. Bu konferans salonlarında büyük şirketlerin, siyasi partilerin, yerel veya uluslararası çeşitli kurumların toplantıları yapılır. Bu toplantılarda kurumların gelecekleri, uygulayacakları politikalar belirlenir. Bu yüzden konferans ve kongre salonları çok önemli yapılardır. Modern olmalılar. Konferansa gelen dinleyicilerin gözüne hoş gelmesi gerekir, insanları ses, akustik, ışıklandırma, görüntü yönünden etkilemesi gerekir.

Bu tür salonlar için akustik gergi tavan sistemleri en uygun dekorasyon ürünüdür. Akustik gergi tavan sistemleri özel dokusu ve küçük çok küçük delikleri sayesinde, mükemmel akustik sağlar. Özellikle gürültülü ortamlara uygulanan akustik gergi tavan kumaşları, aldığı ses dalgalarını özel delikleri sayesinde emerek ısıya dönüştürmektedir. Gürültülü ortamlarda %10 seviyesinde bir sıcaklık verebilir. Emdiği sesleri geri yansıtmaz ve %90 oranında yok eder. Akustik gergi tavan kumaşları sayesinde, gürültülü alanlarda asla yankılanma olmaz. Akustik gergi tavan sistemleri diğer gergi tavan kumaşları gibi esnekliği sayesinde şık ve estetik görünümler sağlar. Akustik gergi tavan sistemleri, sudan, nemden etkilenmez, antiseptiktir, mikrop barındırmaz, temizlenebilir.

Konusunda uzman Barrisol dijital gergi tavan uygulamalarında da çok başarılıdır. Birçok konferans ve kongre salonlarında kendini ispatlamıştır. Akustik gergi tavan sistemleri yüzlerce resim ve desen baskı ile konferans ve kongre salonları insanların algısını değiştirmiştir. İnsanların psikolojik olarak huzurlu bir ortam sağlamıştır. Bu sayede konferans ve kongre salonlarının saygınlığı artar.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.