Anasayfa » Gergi Tavan » Lake Gergi Tavan » Lake Gergi tavan

Lake Gergi tavan

Kategori Lake Gergi Tavan 1

Lake Gergi tavan
Gergi tavan hijjenik,güvenilir,sağlıklı ve ürün seçeneklerinin bol olmasına göre insanlar tarafından çok tercih edilen bir sistemdir.İstediğiniz görseli istediğiniz yere uygulama sistemi olan gergi tavan çok kolay uygulanır,zaman almaz ve yeteri kadar ucuzdur.Her sene yenilemeniz gereken tavan sistemlerinden farklı olarak hic yenilemeye gerek kalmaz.Her zaman ilk günkü kadar ferah olur.

Bu süper sistemin çeşitlerinden biri olan Lake gergi tavan hakkında konusacağız.

Lake gergi tavan  farklı renklerinin olmasına rağmen ışık geçirgenliği yoktur  sadece parlak yüzey  sayesinde mekanınızdaki şık ve elit mobilya dekorunu tavanınıza yansıtabilme (ayna benzeri) özelliğine sahiptir.

Kullanma alanları:Özellikle kapalı havuzlar,hamam,termal havuzlar,spa merkezleri gibi mekanlarda daha çok kullanılır.

Dünya genelinde daha çok yüzey kaplamada kullanılır,mekanlarınızda dolaşan tesisat borularını gizlemek için de kullana bilirsiniz.Bu sayede hem de uygulana arazıye farklı bir görünüm vermiş oluyorsunuz.

Bir çok olumsuz kuşullara  daha çok dayanıklı olduğu için 20 yıla kadar kullanım ömrü vardır.

lake gergi gergi tavan (2) lake-doku-gergi-tavan Lake-gergi-Tavan lake-gergi-tavan-uygulaması-7-1024x682

PAYLAŞ

  1. Hüseyin Yılmaz
    | Cevapla

    Gergi tavan sistemlerinde mükemmel bir tasarım özgürlüğü sunan bu kumaşlar ve uygulamalar hem evlerimizde hemde iş yerlerimizde veya kamuya açık tüm ortak yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Bu tür uygulamalarda en önemli olay gergi tavan kumaşlarının kalitesi ve uygulamanın uzman bir ekip tarafında yapılmasıdır. Aksi takdirde yaptırdığınız gergi tavan uygulamanızda ileride çıkacaktır. Lütfen bu tür uygulamalarda kaliteli hizmet sunan ve ürünleri kaliteli olan markaları seçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.