Anasayfa » Gergi Tavan » Mutfak da Gergi Tavan

Mutfak da Gergi Tavan

Kategori Gergi Tavan 0

   Gergi tavan sistemi zamanla  gelişmiş  olup bir çok alanda da  kullanabilmektedir. Evinizin tüm odalarında rahatlıkla  kullanabildiginiz gibi mutfağınızda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gergi tavan sistemi esnek  bir yapıya  sahip  olup  mutfağınızda tezgah arkasında ve aralarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gergi tavan sistemi nemden  ve  rutubet den  hiç  bir  şekilde  etkilenmez. Kire karşı dayanıklı olup mutfağınızda rahatlıkla istediğiniz yemeği yapabilirsiniz. Yağlı  yemeklerden  ve ya  kokularında  zamanla  mutfağımızın tavanları  ve duvarları  sararmakta  ve  zamanla  kalın lekeler  oluşmaktadır  ama  buna  gergi  tavan  sayesinde  son verebilirsiniz.

Gergi  tavan sistemi  bir çok  dış  etkene karşı da  kendini uzun süre  koruyabilmektedir. Dış etkenlerden hiç  bir şekilde  etkilenmediği gibi ilk  gün ki özelliğini ve rengini korumaya devam etmektedir. Mutfaklarımız da renk  değişimi yapmak istediğimiz zaman bazen  en büyük  sorunlarımız mutfak  tezgahlarını boyaya karşı korumaya çalışmak ve boyadan sonra mutfagımızı eski haline  getirebilmeye çalışmak olur. Gergi tavan sayesinde  buna son veriyoruz montaj sırasında  eşyalarınızı yerinden  bile oynatmanıza  gerek  kalmıycak  montaj  sırasında   boya  ve  alçıpan kullanılmamaktadır. Gergi tavan sistemi  ince bir  tabakaya  sahip olup  dijital  baskı  sayesinde  istediğiniz  renk  ve zevk de  mutfağınıza uyguluyoruz. İnce tabakası  sayesinde  mutfağınızda kötü bir  görüntü yaratmaz. Gergi tavan  sistemi ince  delikleri sayesinde  ses yalıtımı özelliği vardır. Bir çok  bayanımız çalıştığı için mutfak işlerini geceye bırakmaktadır. Gece gürültü oldugu için gene ertelemek zorunda  kalıyoruz gergi  tavan  ses  emici özelliği sayesinde  rahat  rahat  artık  işlerinizi yapabilirsiniz ve  içeride ki sesi   yankı  yapmadan  koruyabilir.

Gergi  tavan  sistemi  bir çok  özelliğe  sahip  olduğu gibi  içinde  oluşan  PVC yapısı sayesinde  yanmama özeliğine de sahiptir. Pvc yapısı yüksek bir  sıcaklığa  sahiptir ateş  tutulduğu  zaman  ateş  kendiliğinden sönmektedir. Mutfaklarda  en  çok  korkulan  olan  yangına karşı  da  bir emniyet  kemeri  oluşturmaktadır. Yangının büyümesini de  engeller. Gergi  tavan  sistemi  ise  bir  çok  darbelere  karşı  dayanıklıdır esnek  yapısı  sayesinde  darbelerden  zarar  görmez  çatlama  ve  yamulma  gibi  kötü  durumlarla  karşılaşmasınız. Gergi  tavan  sisteminin  bakımı da çok  kolaydır  özel  bir  bakım  gerektirmeden  sıradan  bir  temizlik  ürünüyle de  bakımını  yapabilirsiniz.

PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.